Skutecznie transportują sukces

1 kwietnia 2021 10:45. Prezes Zarządu TR Polska, Tomasz Rybczyński podkreśla, że zmiany w strukturze właścicielskiej, inwestycje w park maszynowy i otwarcie się na nowe rynki to decyzje, które pozwoliły z sukcesem skończyć trudny rok 2020. fot. Krysia Lemańska / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Niezwykle trudny dla branży przemysłowej rok 2020 wałbrzyska firma TR Polska skończyła dużym sukcesem finansowym. Ten rozpoczyna kolejnymi kontraktami, otwarciem nowego punktu detalicznego i wzrostem zatrudnienia.

Usytuowana w Wałbrzychu przy ulicy Ogrodowej spółka TR Polska od 2008 roku jest stabilnym partnerem dla branży przemysłowej. Specjalizuje się w sprzedaży elementów napędu i transportu wewnętrznego, takich jak taśmy transportujące, pasy zębate i klinowe, łożyska oraz łańcuchy napędowe. TR Polska swoją sprzedaż prowadzi na terenie całego kraju, obsługując m.in. największe polskie i światowe koncerny. Jest również obecna na rynkach w Europie, Azji i Ameryce Środkowej.

TR Polska to nie tylko sprzedaż, ale również wyspecjalizowany dział serwisowo – diagnostyczny, który zapewnia swoim klientom opiekę na najwyższym poziomie 24h/dobę.

REKLAMA

– Dla naszych klientów niezwykle ważne jest poczucie bezpieczeństwa, czyli niezawodności w utrzymaniu ruchu na liniach produkcyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie gwarantuje im bezpieczeństwo oraz obsługę na najwyższym poziomie– mówi Tomasz Rybczyński, Prezes Zarządu TR Polska, który konsekwentnie od 2008 roku buduje pozycję spółki w branży przemysłowej.

To właśnie jego upór i skuteczność stanowią dziś o sile marki TR Polska, która pod koniec 2019 roku przeszła głęboką reorganizację.

– Dokonaliśmy ogromnych zmian w strukturze właścicielskiej, zdecydowaliśmy się na spore inwestycje w park maszynowy i otworzyliśmy się na nowe rynki. Dziś wiem, że były to naprawdę dobre decyzje, bo niezwykle trudny dla branży przemysłowej rok 2020 skończyliśmy w stabilnej kondycji finansowej. Pozwoliło to nam na kolejne inwestycje i dalszy rozwój – mówi Tomasz Rybczyński, od ponad 15 lat związany z techniką przemysłu.

Podkreśla, że branża, w której działa nieustannie zmienia się i aby za nią nadążyć TR Polska wprowadza nowoczesne rozwiązania sprzętowe oraz inwestuje w kapitał ludzki.

– Stale poszerzamy naszą ofertę o innowacyjne produkty i usługi. W naszym zespole zawsze jest miejsce dla osób, które mają nowatorskie podejście, techniczne umysły i lubią wyzwania. W drugim kwartale tego roku w Wałbrzychu uruchamiamy nowy punkt sprzedaży detalicznej – zapowiada Tomasz Rybczyński, Prezes Zarządu TR Polska.

Iwona Petryla

TR POLSKA SP. Z O.O.
ul. Ogrodowa 15D, 58-306 Wałbrzych
+48 74 668 18 46, biuro@tr-polska.pl
www.tr-polska.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 1 kwietnia 2021 10:45
`