Ruszyła sprzedaż biletów na specjalny maraton Igrzysk Śmierci w Cinema City!

10 listopada 2015 05:50. Źródło: Cinea City

Cinema City zaprasza fanów kultowej serii – Igrzyska Śmierci na niezwykły maraton, podczas którego będzie można zobaczyć nie tylko trzy filmy serii, ale również przedpremierowo - najnowszą i jednocześnie ostatnią część sagi – Igrzyska Śmierci. Kosogłos część 2. Już 20 listopada widzowie Cinema City jako pierwsi zobaczą przedpremierowo finał jednego z najgorętszych tytułów ostatnich lat. To niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć całą filmową trylogię w ciągu jednej nocy! Bilety są już w sprzedaży.

Fenomen na skalę światową
Filmowa opowieść o przygodach Katniss Everdeen przez ostatnie lata skutecznie podbijała serca milionów widzów na całym świecie odnosząc spektakularny sukces wszędzie, gdzie tylko się pojawiła. Nadszedł właśnie moment, gdy saga dobiega końca i zbliża się czas finałowej rozgrywki. W głównej roli zobaczymy ponownie największą gwiazdę produkcji – Jennifer Lawrence. Główna bohaterka nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach, walka i zabijanie od zawsze stały w konflikcie z jej moralnymi zasadami. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru i musiała mimo woli stać się wojowniczką z krwi i kości. Wkrótce okazało się, że jest w tym doskonała.

Finałowa rozgrywka najniebezpieczniejszych Igrzysk w historii
W ostatniej części, stanowiącej finał tej niezwykłej filmowej trylogii, walka toczy się już nie tylko 
o przetrwanie, ale o przyszłość całego narodu. Katniss wspierana przez wiernych przyjaciół: Gale’a (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) oraz Peetę (Josh Hutcherson) planuje zamach na Prezydenta Snowa (Donald Sutherland). Ich celem jest zakończenie totalitarnych rządów Kapitolu, dojdzie więc 
do ostatecznego starcia dobra ze złem. Która z sił zwycięży? Już niedługo wszystko stanie się jasne.

Maraton wszystkich części Igrzysk Śmierci wraz z przedpremierowym pokazem filmu Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 2 w wybranych kinach Cinema City już 20 listopada o godz. 21.00.

REKLAMA

Bilety na ten wyjątkowy maraton są już dostępne w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem strony www.cinema-city.pl oraz w kasach kin.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 listopada 2015 05:50
`