Runmageddon w Wałbrzychu. Ekstremalny bieg już we wrześniu

9 sierpnia 2018 11:15. Alicja Janczak Dyrektor ds organizacji eventów Runmageddon, fot. Tomasz Trybek / Dziennik Wałbrzych

Najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami czyli Runmageddon zawita do Wałbrzycha. Areną zmagań śmiałków startujących w biegu będą wałbrzyskie lasy i hałdy.

Runmageddon od zwykłego wyścigu biegowego różni się tym, że trasa usiana jest przeszkodami, których nie da się ominąć. Konieczne jest więc czołganie się w błocie, skakanie, wspinanie po linach, wdrapywanie się po ścianach,  przechodzenie pod zawieszonymi nisko nad ziemią zasiekami itp. Podczas zmagań zawodnicy niejednokrotnie będą musieli ze sobą współpracować, bo często tylko to gwarantuje dotarcie do mety.

Uczestnicy Runmageddonu będą mogli startować w trzech formułach: Intro – 3 kilometrowy bieg z 15 przeszkodami, Rekrut – 6 kilometrów i 30 przeszkód oraz 12 kilometrowy Classic z 50 przeszkodami. Na trasie zawodnicy będą zmagać się z własnymi słabościami z trudnym terenem oraz z przygotowanymi przez organizatorów przeszkodami.

REKLAMA

Impreza odbędzie się w dniach 29-30 września. Więcej o biegu opowiada Alicja Janczak – Dyrektor ds organizacji eventów.

Na bieg zapisać się można przez stronę internetową organizatora: www.runmageddon.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 sierpnia 2018 11:15
`