Dodano: 8 lutego 2023 07:52

Rano niebezpiecznie na drogach. Rozbite auta na skrzyżowaniu Świdnickiej i 11-go Listopada

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Ze sporymi utrudnieniami musieli się zmagać kierowcy w okolicach Rusinowej. Na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada, Noworudzkiej, Strzegomskiej i Świdnickiej doszzło do zderzenia dwóch pojazdów. Były spore utrudnienia.

Jak wynika z pierwszych, nieoficjalnych informacji naszych reporterów tuż po godzinie szóstej rano na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta. Kierowca jednego z nich, według relacji naszych czytelników, mógł wjechać na skrzyżowanie już na czerwonym świetle. Zderzył z prawidłowo jadącym, innym samochodem. Chociaż widoczna na zdjęciach skala zniszczeń obu aut wygląda bardzo poważnie, żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia na skrzyżowaniu trwały kilkadziesiąt minut. My ze swojej strony jak zawsze prosimy o zachowanie należytej uwagi i ostrożności.

REKLAMA

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

 

  • Pli pisze:

    Kolejna ameba i kolejny pokrzywdzony przez debila za kierownicą

  • Zobacz także