Dodano: 8 lutego 2023 07:52

Rano niebezpiecznie na drogach. Rozbite auta na skrzyżowaniu Świdnickiej i 11-go Listopada

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Ze sporymi utrudnieniami musieli się zmagać kierowcy w okolicach Rusinowej. Na skrzyżowaniu ulic 11-go Listopada, Noworudzkiej, Strzegomskiej i Świdnickiej doszzło do zderzenia dwóch pojazdów. Były spore utrudnienia.

Jak wynika z pierwszych, nieoficjalnych informacji naszych reporterów tuż po godzinie szóstej rano na skrzyżowaniu zderzyły się dwa auta. Kierowca jednego z nich, według relacji naszych czytelników, mógł wjechać na skrzyżowanie już na czerwonym świetle. Zderzył z prawidłowo jadącym, innym samochodem. Chociaż widoczna na zdjęciach skala zniszczeń obu aut wygląda bardzo poważnie, żaden z uczestników nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Utrudnienia na skrzyżowaniu trwały kilkadziesiąt minut. My ze swojej strony jak zawsze prosimy o zachowanie należytej uwagi i ostrożności.

REKLAMA

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

Fot. użyczone. / Czytelnik

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Pli pisze:

    Kolejna ameba i kolejny pokrzywdzony przez debila za kierownicą

  • Zobacz także