Prezydent Wałbrzycha podkreśla nocną pracę kierowców pługów. Internauci komentują: Nie tylko oni w nocy pracują

14 stycznia 2024 18:39. Infografika. Screen Facebook.

W piątek po godzinie szóstej na profilu prezydenta Wałbrzycha na jednym z portali społecznościowych pojawił się film, w którym Roman Szełemej podkreśla nocną pracę kierowców wałbrzyskich pługów. – Pewnie Państwo w tym czasie są w ciepłych mieszkaniach i dobrze, ale są w Wałbrzychu ludzie, którzy od kilku tygodni dbają o to, żeby można było bezpiecznie jeździć – mówi prezydent. Pod wpisem pojawiła się fala kilkuset komentarzy. Dość często bardzo emocjonalnych. Internauci zwrócili uwagę, że wiele osób pracuje w nocy. Część podkreśla, że pracując w nocy, nie ma jak dojechać do pracy z powodu kiepskiej komunikacji miejskiej.

– ⁠Szanowni Państwo, drodzy wałbrzyszanie. Jest noc, jest zimno, pada mokry śnieg, jest parę stopni mrozu. Pewnie Państwo w tym czasie są w ciepłych mieszkaniach i dobrze, ale są w Wałbrzychu ludzie, którzy od kilku tygodni dbają o to, żeby można było bezpiecznie jeździć. Prawie codziennie, w nocy, wyjeżdża na trasy osiem super nowych samochodów, pługopiaskarek. Drugie tyle ciągniki, małe pługopiaskarki z zarządu dróg też pomagają wewnątrz naszych osiedli utrzymać drogi, w takim stanie, żeby można było bezpiecznie po nich jeździć. Ci wszyscy, którzy jeżdżą, całą noc jeżdżą, żeby rano można było…. (przyp. red. tu film się urywa) – mówi na nagraniu prezydent Wałbrzycha.

Wpis w ciągu weekendu doczekał się ponad trzystu komentarzy. Dość często nieprzychylnych samorządowcowi. W części z nich internauci zwracają, że miasto wcale nie jest tak dobrze odśnieżone, jak zapewnia prezydent. Komentarze udostępniamy w oryginalnej pisowni.

REKLAMA

– ⁠Panie prezydencie – wstydu Pan nie ma! Nikt tego miasta nie odśnieża! Ma Pan bezpieczeństwo mieszkańców głęboko w … – pisze pan Przemek.

Inni internauci zwrócili uwagę na fakt wychwalania nocnej pracy kierowców pługów.

–⁠ ⁠Dzięki, niesamowita wiadomość Wałbrzych pierwszym miastem w historii które odśnieża swoje ulice, no i Ci kierowcy pracują w nocy, niewiarygodna rzecz, wręcz niespotykana w skali świata a tak na poważnie to Pan i oni mają za to płacone i jest to wasz obowiązek, tak jak moim jest wykonywanie pracy za którą mi płacą i nie ogłaszam tego całemu światu jako wielkie osiągnięcie – komentuje inny internauta.

Panie prezydencie Biedronka też nie śpi tylko musi wstać albo o 2 w nocy co jest codziennością w poniedziałki a resztę dni o 3 nad ranem my już nie śpimy pare pięknych lat i dajemy radę chodź jest bardzo ciężko pozdrawiam Pana oraz tych co raz od roku odśnieżają – zwraca uwagę pani Dorota.

– ⁠Panie Szełemej ta propaganda to zwala z nóg!!!! O czym tu mowa!!! Jesteście nieudolni jak sypnie śnieg wystarczy przejść mniejsze uliczki w mieście nawet do dzisiaj śnieg lezy na Zamojskiego i jest ślisko!!! Ta ulica co roku ma takie same problemy z odśnieżaniem Odśnieżarka pojawią się raz na zimę i to po dziesiątkach telefonów od mieszkańców Powinien pan się wstydził takie bzdety gadać!!!!! – pisze pan Karol.

Oryginalny post z komentarzami, które się pod nim znalazły znajdą Państwo poniżej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 stycznia 2024 18:39
`