Dodano: 7 września 2022 17:00

Premier Morawiecki w Kamiennej Górze Potajemnie, od kuchni i w obstawie policji [FOTO, VIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ani media ani niezaproszeni mieszkańcy Kamiennej Góry nie zostali wpuszczeni do Miejskiego Ośrodka Kultury, gdzie dziś o godzinie 16 miał pojawić się premier Mateusz Morawiecki. Informację o możliwej wizycie premiera podał wczoraj dziennikarzom rzecznik kamiennogórskiego Ratusza.

Jak informuje lokalny serwis juzwiesz24.pl dziś ani dyrektor Centrum Kultury, ani burmistrz nie chcieli odpowiadać na pytania, kto przyjechał kolumną samochodów do Kamiennej Góry. Cześć ulic przylegających do MOK-u została wyłączona z ruchu samochodowego i pieszego. Tuż przed godziną 16 na zamknięty od dwóch dni dziedziniec wjechały samochody. Nie wiadomo kto w nich był. Pasażerowie weszli do środka tak zwanym kuchennym wejściem. Nieoficjalnie mówi się, że premiera zaproszono na zamknięte spotkanie zwolenników PiS.

Do tej pory ani urząd miasta w Kamiennej Górze, ani Kancelaria Premiera nie podały oficjalnej informacji na temat domniemanej wizyty. Film z miejsca opublikował kamiennogórski serwis jużwiesz24.pl Oficjalnie ostatnie dwa dni premier Morawiecki przebywał w Karpaczu na Forum ekonomicznym. Dziś uczestniczył tez w otwarciu Narodowego Centrum Sportu na Polanie Jakuszyckiej pod Szklarską Porębą.

REKLAMA

Fot. Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. Andrzej Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Uki pisze:

  I po co to ścierwo tu przyjechało?

 • Janek z Łomianek pisze:

  Hamuj Peowski c.w.e.l.u

 • Wałbrzyszanin pisze:

  Jebać pis

 • anna pisze:

  Kmioty ze wschodu to widac ale najgorsi to sa ci ktorych babcia zydowka z Litwy a dziadek Polak albo innych krajow Europy

 • mieszkańcy pisze:

  Witamy serdecznie !!

 • jaruś pisze:

  tylko pisowskie gnidy się pozdrawiają bo łacza ich same afery złodziejskie i nos pinokia!!!!

 • Pioter pisze:

  ciekawe czy kreatura przywiozła ze sobą kółko różańcowe i gospodynie wiejskie ?

 • Zobacz także