Praca dla programistów w Wałbrzychu

23 maja 2020 12:06. Praca dla programistów w Wałbrzychu. fot. użyczona / Artykuł sponosorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Być może jeszcze nie wiesz, ale właśnie w Wałbrzychu swoją siedzibę ma jedna z największych firm e-commerce w Polsce. Tak się składa, że firma RedCart – bo o niej mowa – właśnie rozpoczyna rekrutację i poszukuje programistów, specjalistów IT, a także pracowników na kilku innych kluczowych stanowiskach. Jeśli zatem szukasz nowej, dobrze płatnej pracy, która dodatkowo da Ci możliwości rozwoju zawodowego – mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Nie musisz wyjeżdżać z Wałbrzycha, żeby pracować w jednej z najlepszych firm IT w Polsce. Zobacz, jak praca w RedCart może zmienić Twoje życie.

Kilka słów o samej firmie

RedCart to największa firma IT w regionie wałbrzyskim, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania dla e-commerce. Aplikacja RedCart wykorzystywana jest przez tysiące sklepów internetowych w całej Europie. Rozwijane od ponad 10 lat oprogramowanie umożliwia sprzedaż w Internecie poprzez sklep internetowy, ale także inne serwisy jak Amazon, eBay Allegro, Ceneo czy Empik. Firma zatrudnia obecnie kilkadziesiąt osób.

REKLAMA

RedCart partnerem technologicznym światowych gigantów

RedCart współpracuje między innymi z takimi potentatami jak Google, Facebook, eBay i Amazon. Na polskim rynku do grona Partnerów zaliczyć można choćby Allegro oraz mBank. Praca w RedCart to szansa zdobycia cennego doświadczenia pracując z największymi graczami na świecie.

Praca dla programistów w Wałbrzychu. fot. użyczona / Artykuł sponosorowany

Praca dla programistów i nie tylko

Obecnie firma prowadzi rekrutację w działach IT na stanowiskach: Programista PHP, FrontEnd Developer, FullStack Developer, Tester aplikacji oraz Grafik / Web Designer. Jeśli masz doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych i chcesz rozwijać się w obszarze programowania, a także poznawać nowe technologie i nowe języki programowania, koniecznie zapoznaj się z ofertami pracy na stronie internetowej https://redcart.pl/praca-w-redcart
Dodatkowo w RedCart otwarte są również nabory na inne kluczowe stanowiska, w szczególności dla Specjalistów ds. Marketingu i Analityki, Product Managera i Specjalistów ds. Sprzedaży. Jeśli pasjonujesz się marketingiem internetowych, a może masz własny kanał Youtube lub konto na Instagramie – praca w RedCart może być Twoją nową drogą w życiu zawodowym.
Firma oferuje także miejsca pracy dla pracowników wsparcia technicznego i obsługi, w tym do działu obsługi klienta. „Szukamy pozytywnych i energicznych ludzi, którzy lubią pracę z klientem i chcą zaangażować się w realizację wspólnego celu. Poszukujemy ludzi, którzy pasjonują się swoją pracą i czerpią z niej przyjemność, a także wykazują się ambicją i chcą uczestniczyć w rozwoju nowoczesnego projektu e-commerce” – czytamy na stronie internetowej https://redcart.pl/praca-w-redcart

Dlaczego warto pracować w RedCart?

RedCart jest dynamicznie rozwijającą się firmą, w której możesz być odpowiedzialny za rozwój nowoczesnej platformy e-commerce. Poznaj 8 powodów, dla których warto pracować w RedCart i które sprawią, że zapomnisz o Twojej dotychczasowej firmie.

1. Wynagrodzenie i premie
Jeśli posiadasz odpowiednie doświadczenie i umiejętności, możesz zarabiać nawet kilkanaście tysięcy złotych! Dodatkowo w przypadku, gdy angażujesz się w pracę i realizujesz powierzone zadania, oprócz podstawowej pensji, którą zawsze otrzymasz na czas, możesz liczyć także na atrakcyjne premie.

2. Elastyczny czas pracy
To Ty ustalasz kiedy rozpoczynasz oraz kiedy kończysz pracę. Jeśli przed pracą chcesz załatwić ważną sprawę w urzędzie, możesz przyjść do biura na godz. 11:00. Co więcej – wszystkie weekendy są zawsze wolne!

3. Przyjazne miejsce do pracy
Firma RedCart stworzyła dla swoich pracowników komfortowe warunki do pracy i rozwoju, które pokochasz od pierwszego dnia. Twoim miejscem pracy będzie nowoczesny biurowiec Invest Park Center zlokalizowany na terenie WSSE, z przepięknym widokiem na panoramę Wałbrzycha. Klimatyzowane biuro to nie wszystko! Firma zapewnia także dostęp do strefy relaksu, w której zregenerujesz siły i napijesz się pysznej kawy, a latem schłodzisz się zimnymi napojami i lodami. Co ważne, każdego dnia będziesz mógł też skorzystać ze smacznych, bezpłatnych obiadów.

4. Świetna atmosfera
Praca w RedCart to nie tylko obowiązki. Firmę tworzą młodzi ludzie, pełni pasji, energii i zamiłowania do tworzenia. Wspólne dążenie do celu i chęć rozwoju zawodowego sprawiają, że atmosfera do pracy jest doskonała – daleka od tej, jaka panuje w korporacjach.

5. Bezpłatne szkolenia
Jeśli stawiasz na rozwój osobisty i zdobywanie nowej wiedzy, możesz liczyć na wsparcie ze strony RedCart. Firma przygotowała specjalny pakiet bezpłatnych szkoleń. Jak to działa? Znajdujesz szkolenie, które Cię interesuje, a RedCart za nie płaci, zapewniając Ci możliwość bezpłatnego poznawania nowych technologii. Pracując w RedCart zawsze będziesz na bieżąco ze światowym rynkiem IT.

6. Codziennie nowe wyzwania
Branża e-commerce jest bardzo dynamiczna. Zmiany pojawiają się bardzo często. Dzięki temu decydując się na współpracę z RedCart, będziesz dostawał wymagające, ciekawe zadania do wykonania. Koniec z nudą i powtarzalnością, teraz przed Tobą innowacyjne projekty, które firma realizuje dla znanych i cenionych marek.

7. Inkubator RedCart
Tworzysz własny projekt lub rozwijasz po godzinach własną aplikację? Myślisz o startupie? Pod okiem doświadczonych specjalistów z RedCart możesz rozwijać własne pomysły oraz dodatkowo liczyć na wsparcie merytoryczne i finansowe. Jeśli Twój pomysł okaże się „strzałem w dziesiątkę”, firma pomoże Ci w uzyskaniu środków i będzie reprezentować Cię w rozmowach z inwestorami.

8. Dla najlepszych samochód służbowy
Jeśli jeszcze się wahasz i wciąż nie przekonała Cię propozycja RedCart, może ostatni argument sprawi, że zechcesz dołączyć do zespołu? Dla najlepszych pracowników firmy przewidziany jest nowy, służbowy samochód marki premium prosto z salonu!

Nie czekaj, aplikuj już teraz!

Firma RedCart oferuje Ci wszystko, aby praca była dla Ciebie przyjemnością, a czas wykorzystany był także na Twój rozwój zawodowy. Możesz liczyć na świetnie wynagrodzenie, doskonałe warunki pracy, niespotykaną atmosferę i możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najlepszych polskich firm w branży IT. Dołączysz? To doskonały moment, aby rozpocząć współpracę i zmienić Twoje życie. Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego jak najszybciej wyślij swoje zgłoszenie. Aplikację o pracę należy kierować na adres praca@redcart.pl

Praca dla programistów w Wałbrzychu. fot. użyczona / Artykuł sponosorowany

Jeśli nie znalazłeś na stronie firmy RedCart rekrutacji na stanowisko, które Cię interesuje, a pomimo tego uważasz, że możesz być dużym wsparciem dla firmy, mimo tego wyślij wiadomość. Prawdopodobnie również dla Ciebie firma będzie miała propozycję współpracy.
Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej https://redcart.pl/praca-w-redcart

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 23 maja 2020 12:06
`