Dodano: 15 listopada 2022 12:22

Potrącenie pieszego na przejściu w centrum Wałbrzycha. 46-latek trafił do szpitala

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dziś rano w centrum Wałbrzycha doszło do kolejnego już w ostatnim czasie wypadku z udziałem pieszego – informuje wałbrzyska policja. Przed dziewiątą na przejściu dla pieszych przy ulicy Konopnickiej potrącony został 46-latek. Mężczyzna trafił do szpitala.

Do wypadku na przejściu dla pieszych na ulicy Konopnickiej w Wałbrzychu doszło przed godziną dziewiątą. 61-letnia mieszkanka Wałbrzycha nie ustąpiła pierwszeństwa mężczyźnie, który znajdował się już na przejściu. Potrącony 46-latek trafił do szpitala.

Jak informuje policja, życiu mężczyzny nie zagraża niebezpieczeństwo. Kobieta tłumaczyła, że oślepiło ją słońce i nie zauważyła pieszego na przejściu. Zarówno kierująca autem kobieta, jak i pieszy byli trzeźwi.

REKLAMA

Potrącenie pieszego na przejściu w centrum Wałbrzycha. 46-latek trafił do szpitala fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Potrącenie pieszego na przejściu w centrum Wałbrzycha. 46-latek trafił do szpitala fot. Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • renata pisze:

    Rodzinę potrąconego Pana proszę o kontakt mój e-mail: rmajch@wp.pl

  • Oburzony pisze:

    Jechałem chwilę po zdarzeniu tamtędy, przede mną jechała Policja. Pomimo iż ten Mercedes stał na awaryjnych częściowo na przejściu dla pieszych, poszkodowany siedział na chodniku, widać było że coś się stało, kilka osób już tam stało, panowie policjanci się nie zainteresowali, skręcili w ulicę Nowy Świat i pojechali sobie dalej. Mistrzowie.

  • poszkodowany pisze:

    Nie

  • Zobacz także