Poseł Ziemi Wałbrzyskiej Michał Dworczyk nowym szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów

19 grudnia 2017 07:40. Michał Dworczyk - szef KPRM fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


18 grudnia premier Mateusz Morawiecki przedstawił nowych współpracowników – wśród osób powołanych na stanowiska kierownicze w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów znalazł się m.in. Michał Dworczyk – dotychczasowy wiceminister obrony narodowej, poseł okręgu wałbrzyskiego. Michał Dworczyk objął funkcję szefa Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, zastępując na tym stanowisku Minister Beatę Kempę.

– Chciałbym bardzo podziękować Panu Premierowi Mateuszowi Morawieckiemu i ścisłemu kierownictwu politycznemu partii za zaufanie, którym zostałem obdarzony. Ta funkcja to wielki zaszczyt, ale przede wszystkim jest to wyzwanie i zobowiązanie do służby na rzecz Rzeczpospolitej Polskiej. Z całym zespołem współpracowników zrobimy wszystko, żeby Kancelaria Prezesa Rady Ministrów zapewniła sprawną obsługę i sprawne działanie rządu – powiedział w trakcie konferencji prasowej Michał Dworczyk.

Michał Dworczyk jest posłem ziemi wałbrzyskiej od 2015 roku. Aktywnie włącza się w prace dla regionu – uczestniczył w staraniach o przyznanie dotacji na budowę obwodnicy Wałbrzycha, a później o sfinalizowanie kwestii formalnych. Swój wkład miał w przygotowywaniu wałbrzyskiego programu Mieszkanie Plus. Przyczynił się także do pozyskania pieniędzy na budowę toru biathlonowego w Czarnym Borze.

REKLAMA

fot. użyczona Biuro Poselskie Michała Dworczyka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 grudnia 2017 07:40
`