Popularny sklep dla zwierząt Maxi Zoo już w Wałbrzychu!

16 września 2020 08:30. Artykuł sponosorwany. Sklep Maxi Zoo w Walbrzychu. fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo 9 września otworzyła swój pierwszy sklep w Wałbrzychu. Sklep zlokalizowany jest w Galerii Victoria, przy ul. 1 Maja 66. Każdy mieszkaniec Wałbrzycha i okolic jest mile widziany ze swoim pupilem, z którym można wejść do sklepu i wygodnie zrobić zakupy. Właściciele zwierząt zawsze mogą skorzystać z porad wykwalifikowanego personelu, który służy pomocą w doborze karmy odpowiedniej do wymagań danego gatunku, rasy czy aktualnego stanu zdrowia zwierzaka, ale i niezbędnych akcesoriów, leków OTC czy środków do pielęgnacji. W trosce o bezpieczeństwo klientów i pracowników, sklep Maxi Zoo działa w oparciu o najwyższe środki ostrożności z zachowaniem wszelkich obostrzeń i wymogów GIS, dlatego każda osoba odwiedzająca sklep Maxi Zoo może czuć się bezpiecznie i komfortowo podczas robienia zakupów.

Maxi Zoo to popularna sieć specjalistycznych sklepów dla zwierząt, w których klienci mogą znaleźć ponad 6000 produktów niemal dla każdego gatunku zwierząt, zarówno renomowanych marek jak i marek dostępnych wyłącznie w Maxi Zoo: Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek, które wyróżniają się dobrą jakością i przystępną ceną. Klienci znajdą więc w Maxi Zoo karmy, środki czystości, środki do pielęgnacji, leki OTC, karmy weterynaryjne, ale i całą gamę akcesoriów. Dobrze wyszkolony personel służy fachową poradą i wsparciem.

Maxi Zoo nie sprzedaje w swoich sklepach zwierząt, a skupia się przede wszystkim na zaspokojeniu ich potrzeb i wsparciu właścicieli w uczynieniu ich życia jeszcze bardziej szczęśliwym. Dlatego 9 września sieć Maxi Zoo oficjalnie otworzyła swój sklep w Wałbrzychu, nowa placówka działa przy ul. 1 Maja 66.

REKLAMA

Otwarcie każdego nowego sklepu jest dla nas ważnym wydarzeniem. Chcemy, aby Maxi Zoo było dla mieszkańców Wałbrzycha i ich zwierząt czymś więcej niż zwykłym sklepem. Dlatego tworzymy miejsce, do którego klienci mogą przyjść ze swoimi pupilami i zawsze uzyskają specjalistyczną poradę dotyczącą doboru diety, dbania o zdrowie czy odpowiedniej pielęgnacji zwierząt, bez względu na gatunek. Cieszę się, że jesteśmy już w Wałbrzychu. Dlatego z tej okazji zapraszam wszystkich mieszkańców i miłośników zwierząt do odwiedzenia Maxi Zookomentuje Wojciech Kamiński, Dyrektor Zarządzający Maxi Zoo Polska. Dodam, że zdecydowaliśmy się na otwarcie sklepu przede wszystkim w trosce o potrzeby zwierząt i zapewnienie maksymalnego komfortu ich właścicielom. Nie sprzedajemy zwierząt, a nasi klienci mogą być pewni, że kupią u nas wszystkie niezbędne produkty. Dzięki naszm pracownikom, którzy są niezwykle zaangażowani i odpowiedzialni, udaje nam się zachować ciągłość sprzedaży i dostępność naszych placówek. Jednak najwyższym priorytetem jest bezpieczeństwo nas wszystkich, dlatego każdy sklep spełnia ściśle określone normy i zasady bezpieczeństwa wydane przez GISpodkreśla Wojciech Kamiński.

Sklep Maxi Zoo w Wałbrzychu – wnętrze. fot. użyczona / Artykuł sponsorowany

Warto śledzić profile Maxi Zoo na FB (Maxi Zoo Polska), Instagramie (Maxizoo_pl) i LinkedIn (Maxi Zoo Polska) oraz stronę www.maxizoo.pl, na której znajdują się informacje o licznych promocjach i zniżkach na różne produkty czy akcesoria.
Maxi Zoo uczestniczy w największym multipartnerskim Programie Bonusowym – PAYBACK. Dzięki temu klienci mogą zbierać punkty za zakupy w sieci, a następnie wymieniać je np. na atrakcyjne nagrody w ramach PAYBACK.

W sklepach Maxi Zoo podjęto szereg działań, które mają za zadanie ochronę klientów i pracowników. W sklepach używane są jednorazowe rękawiczki, maski ochronne, regularnie czyszczone i dezynfekowane strefy przy kasowe, zachowana jest bezpieczna odległość 2 metrów podczas konsultacji z klientem. Ponadto we wszystkich sklepach zabezpieczone zostały specjalnymi osłonami ochronnymi kasy główne. We wszystkich placówkach Maxi Zoo umieszczone zostały plakaty informujące o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zakupów, dodatkowo pracownicy mogą prosić klientów, by przestrzegali zasad bezpieczeństwa podczas ich robienia. Płatność gotówką jest możliwa, ale szczególnie zalecaną i rekomendowaną formą płatności jest płatność kartą lub telefonem.

Nowy sklep w Wałbrzychu jest otwarty w dniach pon.-sob. w godz. 10:00 – 21:00, a w niedziele handlowe 10:00 – 20:00.

Psi ratownicy z GOPR w Maxi Zoo – jedna z wielu akcji charytatywnych firmy. fot. użyczona / Artykuł sponsorowany

Maxi Zoo weszło na polski rynek w 2012 roku i od tego momentu jest najprężniej rozwijającą się siecią sklepów dla zwierząt w naszym kraju. W 2019 roku Maxi Zoo Polska po raz 5 zdobyło tytuł: „NAJLEPSZY SKLEP STACJONARNY” w konkursie TOP FOR DOG 2019 stając się ponownie numerem 1 wśród sklepów dla zwierząt. Aktualnie spółka dysponuje prawie 50 sklepami działającymi w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Opolu, Sosnowcu, Białymstoku, Wołominie, Piasecznie, Lublinie, Wrocławiu, Bytomiu, Gdyni, Swarzędzu, Tychach, Krakowie, Łodzi, Milanówku, Zabrzu, Tarnowie, Kaliszu czy Radomiu, Szczecinie i Zielonej Górze. W 2019 roku sieć rozpoczęła sprzedaż online i otworzyła sklep – https://www.maxizoo.pl/. W czerwcu br. Maxi Zoo dołączyło do największego multipartnerskiego Programu Bonusowego w Polsce – PAYBACK. Maxi Zoo jest częścią Grupy Fressnapf, która działa w 11 krajach europejskich, głównie pod szyldem Maxi Zoo, generując rocznie obroty na poziomie 2 mld euro. W każdym ze sklepów można znaleźć w ofercie ponad 6000 produktów znanych firm w przystępnych cenach oraz produkty marek dostępnym wyłącznie w tej sieci (karmy i akcesoria): Premiere, Select Gold, Real Nature czy Dogs Creek.
U podstaw działalności sieci sklepów dla zwierząt Maxi Zoo leży przekonanie, że „Zwierzęta wzbogacają nasze życie dzień po dniu i to jest to, co nas łączy”. Konsekwentnie realizując tę ideę, sieć prowadzi aktywne działania na rzecz zwierząt. Od początku działalności w Polsce, Maxi Zoo angażuje się w szereg charytatywnych akcji społecznych oraz pomaga bezdomnym zwierzętom. Współpraca ze schroniskami, wolontariat, wsparcie odpowiedzialnej adopcji, współpraca z GOPR, OTOP czy Strażą dla Zwierząt to m.in. główne działania CSR firmy w Polsce.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 16 września 2020 08:30
`