Ponownie chce być burmistrzem Świebodzic. Paweł Ozga wydał oświadczenie

17 stycznia 2024 10:07. Paweł Ozga, burmistrz Świebodzic

Obecny burmistrz Świebodzic zapowiada ponowną walkę o to stanowisko. – Chcę pracować dla Świebodzic – zapewnia w wydanym oświadczeniu Paweł Ozga. Deklarację o ponownym starcie w wyborach samorządowiec opublikował w mediach społecznościowych.

Ozga urodził się w Świebodzicach. Był przedsiębiorcą. W 2018 roku w wyborach samorządowych pokonał Bogdana Kożuchowicza. Ozga zdobył 53 procent głosów.

Oświadczenie wydane przez Pawła Ozgę:

REKLAMA

„Szanowni Państwo, Drodzy Świebodziczanie, dobiega końca moja kadencja na stanowisku burmistrza Świebodzic. Za nami pięć ważnych lat, w trakcie których zrealizowaliśmy wiele istotnych inwestycji. Wszyscy jesteśmy zgodni, że Świebodzice to miejsce, w którym warto żyć i pracować. Jesteśmy też zgodni, że nasza gmina wciąż zasługuje na więcej. Świebodzice nie należą do żadnej partii politycznej, do żadnych grup trzymających władze. Świebodzice to ludzie ze swoimi codziennymi potrzebami i kłopotami. Każdy niezależnie od wieku, wyznania i poglądów ma tu swój dom. Świebodzice są miastem tolerancyjnym, gościnnym i przyjaznym. Tu przeszłość styka się z teraźniejszością i razem kroczą w przyszłość. Największym potencjałem Świebodzic są bez wątpienia wyjątkowi, wspaniali mieszkańcy. To Wy dajecie impuls do wspólnego działania i sprawiacie, że Świebodzice pięknieją i rozwijają się. Dziś wiem, że bez Waszego wsparcia nie udałoby się zrealizować wielu zamierzeń. To Wy motywujecie mnie do dalszej pracy na rzecz gminy oraz inspirujcie do kolejnych działań. Wskazujecie kierunki rozwoju i podpowiadacie, jak chcielibyście, żeby wyglądały Świebodzice.

Dlatego też, dzięki Wam, podjąłem decyzję o ponownym kandydowaniu na urząd burmistrza. Jestem przekonany, że razem uczynimy miasto jeszcze piękniejszym. Do realizacji jest przecież wiele ważnych spraw. Wierzę, że wspólnie razem podołamy temu trudnemu zadaniu. Chciałbym przede wszystkim, aby w Świebodzicach nastał wreszcie właściwy klimat do rozmów o przyszłości bez kłótni, hejtu, oskarżania… W naszych rozmowach niejednokrotnie podkreślacie, że to jest istotne także i dla Was. To przede wszystkim Wy przekonujecie mnie każdego dnia, że dla Świebodzic warto pracować i warto walczyć! Razem możemy zmienić Świebodzice!”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 stycznia 2024 10:07
`