Dodano: 17 czerwca 2022 11:55

Plaga pijanych kierowców hulajnóg. W dwa dni zatrzymano cztery osoby

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tylko w ciągu ostatnich dwóch dni policjanci z Wałbrzycha zatrzymali na ulicach miasta cztery osoby, które jechały hulajnogami po alkoholu. W ręce mundurowych wpadł także jeden rowerzysta. Wszyscy zostali ukarania mandatami sięgającymi 2,5 tysiąca złotych. – Wyniki badań oscylowały od 0,74 do 1,98 promila alkoholu w organizmie – informuje wałbrzyska policja.

Pierwszy nietrzeźwego zatrzymano w środę. 32-letni mieszkaniec Wałbrzycha jechał hulajnogą elektryczną mając w wydychanym powietrzu 1,09 promila alkoholu. Kara – 2,5 tysiąca złotych.

Tego samego dnia wieczorem na ulicy Wrocławskiej wpadł starszy mężczyzna, który jechał rowerem. 61-latek wydmuchał 0,74 promila alkoholu. Kara – 2,5 tysiąca złotych.

REKLAMA

W czwartek, nad ranem, około godziny trzeciej policjanci zatrzymali do kontroli dwóch mężczyzn jadących hulajnogami. 18-latek miał 0,98 promila alkoholu w organizmie, jego 27-letni kolega aż 1,98 promila. Obaj otrzymali po mandacie w wysokości 2,5 tysiąca złotych.

To jednak nie koniec. Dziś w nocy skontrolowano kolejnego mężczyznę na hulajnodze. 21-latek miał 1,16 promila alkoholu w organizmie – kara – 2,5 tysiąca złotych.

Pijani kierowcy hulajnóg fot. użyczone – Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Pijani kierowcy hulajnóg fot. użyczone – Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • artur pisze:

    gdyby policja i straż miejska raczyła zobaczyć co szalency na hulajnogach robią w nocy na rynkach w miescie dopiero poprawiliby sobie statystyki

  • Zobacz także