Pięciu pijanych kierujących w długi weekend. Codziennie gdzie indziej

9 stycznia 2023 13:13. Fot. źródło: KMP w Wałbrzychu

Tematy: 


Aż pięciu nietrzeźwych kierowców zatrzymali wałbrzyscy policjanci w długi styczniowy weekend. Kierujący pod wpływem trafiali się wszędzie – od południa regionu po centrum Wałbrzycha. Pierwszy trafił się już w czwartek po południu.

W Boguszowie Gorcach policjanci zatrzymali kierowcę, który wydmuchał 0,71 promila. Dzień później w Głuszycy w ręce policjantów wpadła 25-letnia kobieta. Ta była trzeźwa, jednak po zażyciu. Badania wykazały sporą ilość wypalonej marihuany. Sobota i niedziela to znów kolejni dwaj nietrzeźwi. W Wałbrzychu na Topolowej mężczyzna jechał całkiem pijany – we krwi miał 1,79 promila. W niedzielę, znów w Boguszowie-Gorcach za kółko siadł mężczyzna z pół promila alkoholu.

Policjanci przypominają. Za jazdę po spożyciu czy pod wpływem grożą dotkliwe kary – nie tylko pozbawienie prawa jazdy i wielotysięczne grzywny. To także groźba kary pozbawienia wolności nawet do dwóch lat.

Dodano: 9 stycznia 2023 13:13
 • Czubówna pisze:

  Jak się ma granatnik na komendzie głównej??
  Radiowóz z małolatami na L4 ??
  Zjedzona kajzerka, psy na sygnale

 • Radek pisze:

  Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tu prawie tylko pijaństwo i bieda. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `