Nowe fakty w sprawie makabrycznego odkrycia w Głuszycy. Ciało leżało w mieszkaniu nawet kilka dni

27 lutego 2019 12:18. Głuszyca ul. Grunwaldzka. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Mieszkanie, w którym znajdowały się zwłoki wskazał 38-letni mieszkaniec Głuszycy, właściciel lokalu. Dziś przeprowadzono sekcję zwłok ofiary. Ze wstępnych informacji wynika, że przyczyną śmierci były obrażenia głowy. Ciało mogło leżeć w tym miejscu nawet kilka dni.

38-latek wskazał mieszkanie w czasie czynności operacyjnych policji – informuje zdawkowo prokuratura.

Jak dowiedzieli się reporterzy Dziennika Wałbrzych mężczyzna został zatrzymany na Śląsku w zupełnie innej sprawie.

REKLAMA

O odnalezieniu zwłok jako pierwsi poinformowaliśmy w Dzienniku Wałbrzych. Policja po otrzymaniu informacji pojawiła się wczoraj po południu w Głuszycy i potwierdziła makabryczne odkrycie. Na miejscu pracowali policyjni technicy i prokuratorzy. Ciało miało leżeć w wannie, w mieszkaniu znajdującym się w budynku tuż koło miejscowego komisariatu.

Nie wiadomo kim jest ofiara. Jej tożsamość jest ustalana. Z mężczyzną, który wskazał lokal trwają czynności prokuratorskie. Niewykluczone, że jeszcze dziś usłyszy on w tej sprawie zarzuty, być może nawet zabójstwa.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 lutego 2019 12:18
`