Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa

21 października 2019 18:40. Artykuł sponsorowany. Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa. fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Czy mieliście już okazję zwiedzić Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie? Kompleks ten szczególnie warto odwiedzić nocą podczas odbywających się tam Nocnych Zwiedzań – najbliższe już w sobotę.

Europejska Perła Baroku to kompleks zabytków światowej klasy i jedyny obiekt sakralny w Polsce oferujący tak bogatą ofertę turystyczną. Krzeszowskie mury kryjące w sobie ponad 700-letnię historię są gratką dla odkrywców, tym bardziej, że na miejscu zwiedzić można nie tylko wnętrza zabytkowych świątyń, ale także podziemia, strychy i wiele więcej… Osobom, poszukującym szczególnych wrażeń polecamy zwiedzanie opactwa nocą, pozwala ono dosłownie przenieść się w czasie. Zwiedzanie niedostępnych na co dzień miejsc w towarzystwie historycznych postaci jest naprawdę wyjątkowym przeżyciem.

Najbliższe Nocne Zwiedzanie odbędzie się już 26 października o godz. 21:00, następne 2 listopada o godz. 20:00 i 22:00. Bilety na wydarzenie można zakupić online na www.sklep.opactwo.eu oraz stacjonarnie w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-400 Krzeszów). Wszystkich zainteresowanych tą formą zwiedzania zachęcamy do zabrania ze sobą wygodnego obuwia oraz latarki. Na miejscu do pokonania będą wąskie klatki schodowe i ciasne przejścia. Uczestnicy znajdą się także w wielu miejscach pozbawionych oświetlenia.  Więcej informacji znajdziecie na stronie EPB – www.opactwo.eu.

REKLAMA

Artykuł sponsorowany. Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa. fot. użyczona

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 21 października 2019 18:40
`