Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa

21 października 2019 18:40. Artykuł sponsorowany. Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa. fot. użyczona
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Czy mieliście już okazję zwiedzić Pocysterskie Opactwo w Krzeszowie? Kompleks ten szczególnie warto odwiedzić nocą podczas odbywających się tam Nocnych Zwiedzań – najbliższe już w sobotę.

Europejska Perła Baroku to kompleks zabytków światowej klasy i jedyny obiekt sakralny w Polsce oferujący tak bogatą ofertę turystyczną. Krzeszowskie mury kryjące w sobie ponad 700-letnię historię są gratką dla odkrywców, tym bardziej, że na miejscu zwiedzić można nie tylko wnętrza zabytkowych świątyń, ale także podziemia, strychy i wiele więcej… Osobom, poszukującym szczególnych wrażeń polecamy zwiedzanie opactwa nocą, pozwala ono dosłownie przenieść się w czasie. Zwiedzanie niedostępnych na co dzień miejsc w towarzystwie historycznych postaci jest naprawdę wyjątkowym przeżyciem.

Najbliższe Nocne Zwiedzanie odbędzie się już 26 października o godz. 21:00, następne 2 listopada o godz. 20:00 i 22:00. Bilety na wydarzenie można zakupić online na www.sklep.opactwo.eu oraz stacjonarnie w Biurze Obsługi (Plac Jana Pawła II 3, 58-400 Krzeszów). Wszystkich zainteresowanych tą formą zwiedzania zachęcamy do zabrania ze sobą wygodnego obuwia oraz latarki. Na miejscu do pokonania będą wąskie klatki schodowe i ciasne przejścia. Uczestnicy znajdą się także w wielu miejscach pozbawionych oświetlenia.  Więcej informacji znajdziecie na stronie EPB – www.opactwo.eu.

Artykuł sponsorowany. Nocne zwiedzanie Pocysterskiego Opactwa. fot. użyczona

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 21 października 2019 18:40
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015