Niebezpieczny poranek. Kierowcy informują o utrudnieniach na DK35

2 grudnia 2022 07:58. For. użyczone. / czytelnik
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Niebezpiecznie się zaczął pierwszy piątek grudnia. Nasi czytelnicy informują o trudnych warunkach na drodze. Na górkach w stronę Świebodzic kolejny już raz dachowało auto.

Nasi czytelnicy jak zawsze informują nas o niebezpieczeństwie na drodze. Tym razem informacja przyszła od Kacpra, który ostrzega przed trudnymi warunkami i utrudnieniami na DK35 w stronę Świebodzic. Tam, na pierwszym zakręcie jadące od Wałbrzycha auto wylądowało na dachu. Na miejscu trwają utrudnienia, pracuje policja i straż pożarna. Prosimy zachować ostrożność – do zdarzenia doszło tuż za zakrętem, na dodatek jest dość ślisko. Kacprowi dziękujemy, a Was namawiamy do sygnalizowania zagrożeń na drogach – my te informacje natychmiast podajemy dalej.

Inny z czytelników informuje o śliskiej nawierzchni na obwodnicy Wałbrzycha. Tu po raz kolejny tłumaczymy – różnica wysokości na zaledwie 3 kilometrowym odcinku pomiędzy szczytem obwodnicy a Podzamczem to 110 m. To co na byłym rondzie Tesco jest mokrą nawierzchnią  na górze zamienia się w lód pokrywający jezdnię. Po raz kolejny prosimy o zachowanie ostrożności.

REKLAMA

For. użyczone. / czytelnik

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 grudnia 2022 07:58
`