Napadł na kobietę z nożem. Może posiedzieć nawet 12 lat

19-letniego mieszkańca Wałbrzycha zatrzymali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Mężczyzna chcąc wyrwać kobiecie torebkę uderzył ją nożem w okolicy klatki piersiowej i przedramienia. Pokrzywdzonej na szczęście udało się uciec i zachować „o mały włos” utracone mienie. Za bestialskie zachowanie trafił na trzy miesiące do aresztu śledczego. Grozi mu kara nawet do 12 lat więzienia.

 Podejrzany o usiłowanie rozboju, do którego doszło 8 kwietnia bieżącego roku w Szczawnie Zdroju został ustalony i zatrzymany w minioną sobotę przez policjantów zajmujących się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu wałbrzyskiej komendy. 19-letni mężczyzna chcąc wyrwać kobiecie torebkę uderzył ją nożem w okolicy klatki piersiowej i przedramienia.

Pokrzywdzonej na szczęście udało się uciec i zachować „o mały włos” utracone mienie. Od razu trafiła do szpitala, gdzie udzielono jej pomocy medycznej. Napastnik podczas przesłuchania przyznał się do popełnienia przestępstwa i usłyszał zarzuty. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. 19-latkowi grozi teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności za tak bestialskie zachowanie.

żródło: Policja

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 kwietnia 2015 14:39
`