Dodano: 12 lipca 2022 11:24

Napad na pracownika kantoru w centrum Wałbrzycha. Policja szuka napastników

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policja potwierdza jedynie, że dziś rano, po godzinie siódmej doszło do napadu na pracownika kantoru znajdującego się przy ulicy Sienkiewicza. Pracownik miał być napadnięty na zapleczu punktu. Z naszych informacji wynika, że policja poszukuje co najmniej dwóch sprawców.

Pracownik kantoru został napadnięty na podwórku pomiędzy ulicami Sienkiewicza, a Aleją Wyzwolenia, na zapleczu punktu znajdującego się na początku ulicy Sienkiewicza.

Policja potwierdza, że doszło do takiego zdarzenia. Nie informuje jednak ilu było sprawców i czy, oraz ewentualnie jaką sumę pieniędzy ukradli. Poszkodowany pracownik punktu wymiany walut trafił do szpitala.

REKLAMA

Z naszych informacji wynika, że policja poszukuje co najmniej dwóch napastników, mężczyzn w młodym wieku.

Napad na pracownika kantoru w centrum Wałbrzycha

Napad na pracownika kantoru w centrum Wałbrzycha

Napad na pracownika kantoru w centrum Wałbrzycha

Napad na pracownika kantoru w centrum Wałbrzycha

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Olo pisze:

  Teraz zobaczymy działanie i sens monitoringu miejskiego. Dużo kamer więc powinno się nagrać…

 • Leszno pisze:

  trochę dziwne, ze na zapleczu.
  Inteligentnie, malo realna opcja 1/100.000 – jeżeli był bardzo długo obserwowany – sprawcy znali jego ” normatywny ” dzień, oraz nawyki – co jest szczerze, irracjonalne.
  Proponuję zbadać ” środowisko ” tego pracownika, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że mógł ” pomóc ” – If you know what i mean.

 • ktoś pisze:

  Wcale nie muszą wiedzieć, że coś jest w torbie, wystarczy że pracownik lub właściciel ma jakąś przy sobie. Bywają napady w wyniku których napastnicy nic nie zyskują ( np. Bielawa w ubiegłym roku) ale stanowią zagrożenie dla zdrowia i życia ofiar. Można oczywiście zminimalizować ryzyko takich sytuacji ale całkowicie nie da się ich wykluczyć.

 • Zobacz także