Najkorzystniejsze rozwiązanie, kiedy potrzebujesz taniego kuriera

23 lutego 2018 00:01. fot. powierzona / furgonetka.pl
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Proste rozwiązania to najlepsze rozwiązania. Gdy interesuje Cię tani kurier, u którego wyślesz dowolny typ paczki, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z serwisu Furgonetka.pl. Furgonetka to broker usług kurierskich, który pozwala Ci wysyłać przesyłki kurierskie zagraniczne i krajowe nawet do 70% taniej niż normalnie. Do wyboru masz aż 10 firm kurierskich i kilkadziesiąt różnych usług.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług strony https://furgonetka.pl/ często pytają o to, jakie są opcje dostawy w przypadku przesyłek krajowych? Rozumiejąc, że każdy Klient jest inny i ma też inne potrzeby, oferta usług jest skonstruowana w taki sposób, by każdy mógł wybrać dla siebie idealną opcję. Wysyłka kurierem przez serwis Furgonetka.pl pozwala Ci skorzystać z 4 różnych opcji dostawy:

  • Od punktu do punktu – nadajesz przesyłki kurierskie we wskazanym punkcie i odbierane są one również w punkcie.
  • Od drzwi do drzwi – nadajesz przesyłkę z domu lub z biura i dociera ona do domu albo do biura odbiorcy.
  • Od punktu do drzwi – nadajesz przesyłkę w punkcie, a odbierana jest ona w domu lub firmie odbiorcy.
  • Od drzwi do punktu – nadajesz przesyłkę z domu, a odbiorca odbiera ją w punkcie.

Jeśli chcesz zamówić kuriera bądź też dowiedzieć się więcej na temat zasad działania serwisu Furgonetka.pl albo cennika usług kurierskich, zarejestruj się na https://furgonetka.pl/ . W każdej chwili możesz też skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie, lub napisać wiadomość.

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 23 lutego 2018 00:01
`