Najkorzystniejsze rozwiązanie, kiedy potrzebujesz taniego kuriera

23 lutego 2018 00:01. fot. powierzona / furgonetka.pl
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Proste rozwiązania to najlepsze rozwiązania. Gdy interesuje Cię tani kurier, u którego wyślesz dowolny typ paczki, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z serwisu Furgonetka.pl. Furgonetka to broker usług kurierskich, który pozwala Ci wysyłać przesyłki kurierskie zagraniczne i krajowe nawet do 70% taniej niż normalnie. Do wyboru masz aż 10 firm kurierskich i kilkadziesiąt różnych usług.

Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług strony https://furgonetka.pl/ często pytają o to, jakie są opcje dostawy w przypadku przesyłek krajowych? Rozumiejąc, że każdy Klient jest inny i ma też inne potrzeby, oferta usług jest skonstruowana w taki sposób, by każdy mógł wybrać dla siebie idealną opcję. Wysyłka kurierem przez serwis Furgonetka.pl pozwala Ci skorzystać z 4 różnych opcji dostawy:

  • Od punktu do punktu – nadajesz przesyłki kurierskie we wskazanym punkcie i odbierane są one również w punkcie.
  • Od drzwi do drzwi – nadajesz przesyłkę z domu lub z biura i dociera ona do domu albo do biura odbiorcy.
  • Od punktu do drzwi – nadajesz przesyłkę w punkcie, a odbierana jest ona w domu lub firmie odbiorcy.
  • Od drzwi do punktu – nadajesz przesyłkę z domu, a odbiorca odbiera ją w punkcie.

Jeśli chcesz zamówić kuriera bądź też dowiedzieć się więcej na temat zasad działania serwisu Furgonetka.pl albo cennika usług kurierskich, zarejestruj się na https://furgonetka.pl/ . W każdej chwili możesz też skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta telefonicznie, lub napisać wiadomość.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 23 lutego 2018 00:01
`