Dodano: 9 października 2022 14:06

Na 11 listopada zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden jest mocno poturbowany

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Kierowca jednego z motocykli, jakie zderzyły się dziś na ulicy 11 listopada jest mocno poturbowany i wymaga interwencji medycznej – wynika z informacji od świadka zdarzenia, do jakiego doszło dziś po południu.

Według nieoficjalnych informacji jaką otrzymaliśmy na skrzynkę pocztową jadący ulicą 11 listopada motocyklista najechał na drugiego. W wyniku zderzenia jeden z kierujących spadł z motocykla i koziołkując przejechał po asfalcie kilkadziesiąt metrów. zatrzymał się dopiero na ścieżce rowerowej – wynika z opisu naszego czytelnika.

Na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego i policyjni technicy. Należy spodziewać się utrudnień. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

REKLAMA

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Mariusz pisze:

    Trzeba być „wyjątkowo utalentowanym”, żeby na tej 4 pasmowej i dość pustej drodze motocyklem najechać na drugi motocykl ! Komu w tym kraju dają prawo jazdy ?

  • Zobacz także