Dodano: 9 października 2022 14:06

nasz news Na 11 listopada zderzyło się dwóch motocyklistów. Jeden jest mocno poturbowany

Kierowca jednego z motocykli, jakie zderzyły się dziś na ulicy 11 listopada jest mocno poturbowany i wymaga interwencji medycznej – wynika z informacji od świadka zdarzenia, do jakiego doszło dziś po południu.

Według nieoficjalnych informacji jaką otrzymaliśmy na skrzynkę pocztową jadący ulicą 11 listopada motocyklista najechał na drugiego. W wyniku zderzenia jeden z kierujących spadł z motocykla i koziołkując przejechał po asfalcie kilkadziesiąt metrów. zatrzymał się dopiero na ścieżce rowerowej – wynika z opisu naszego czytelnika.

Na miejscu pracuje zespół ratownictwa medycznego i policyjni technicy. Należy spodziewać się utrudnień. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

Fot. użyczona – czytelnik

 • Mariusz pisze:

  Trzeba być „wyjątkowo utalentowanym”, żeby na tej 4 pasmowej i dość pustej drodze motocyklem najechać na drugi motocykl ! Komu w tym kraju dają prawo jazdy ?

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  To jest Nasz news

  Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

  Zobacz także