Muzeum Porcelany dla WOŚP. Niespodzianki i prezenty

11 stycznia 2019 10:36.

Tematy: 


Niespodzianką będzie z pewnością to, że Muzeum Porcelany będzie można tego dnia zwiedzać za zupełną darmochę. Tradycyjnie już w recepcji wystawiona będzie fundacyjna puszka. W zamian Muzeum oferuje wstęp do Pałacu. To, co oszczędzimy na kupnie biletu, oddać będzie można na rzecz Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

13 stycznia 2019 roku, podczas 27. Finału WOŚP Muzeum Porcelany będzie otwarte od 10:00 do 16:00.

W licytacji podczas wielkiego finału na terenie Starej Kopalni, będzie można wylicytować m.in. muzealną paczkę, w której znajdą się: dwie filiżanki pochodzące z Fabryki Porcelany „Krzysztof” sygnowane naszym logo, publikacja Wałbrzych dwie epoki – jedna historia, publikacja Znaki firmowe porcelany i fajansu na Śląsku, w Wielkopolsce, i na Pomorzu od 1795 roku do dnia dzisiejszego autorstwa Stanisława Siess-Krzyszkowskiego.

REKLAMA

To już kolejny rok, kiedy wałbrzyskie Muzeum Porcelany uczestniczy w akcji organizowanej przez Jerzego Owsiaka. Podczas ubiegłorocznego finału WOŚP 150 osób, które w tym dniu odwiedziło Pałac Albertich przekazało na rzecz Fundacji niemal 2 tysiące złotych. Liczymy na to, że w tym roku będzie jeszcze liczniej i jeszcze więcej! Do zobaczenia w niedzielę, w Muzeum Porcelany!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 11 stycznia 2019 10:36
`