Murem za polskim mundurem. Jutro w Wałbrzychu wiec poparcia dla służb mundurowych

6 października 2023 09:45. Przysięga młodych żołnierzy 16 Dolnośląskiej Brygady WOT. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Wiec rozpocznie się jutro w samo południe na placu Magistrackim. – „Murem za polskim mundurem”, jest naszym gestem solidarności z polskimi służbami mundurowymi, które strzegą bezpieczeństwa granicy naszego kraju, naszego życia i majątku – przekonują organizatorzy spotkania.

Spotkanie, jak zapewniają organizatorzy, jest otwarte dla każdego. Skierowane jest do tych osób, które nie zgadzają się na ataki pod adresem służb mundurowych.

Służby mundurowe stoją na straży bezpieczeństwa każdego z nas z osobna, na straży bezpieczeństwa wewnętrznego i granicy naszej Ojczyzny. Za zaangażowanie i poświęcenie zasługują na naszą wdzięczność.  Wojna hybrydowa przy granicy Polsko – Białoruskiej i przestrzeni medialnej przez prowadzona przez reżimy Łukaszenki i Putina znalazła i w Polsce swoich zwolenników. Bezprecedensowe ataki na funkcjonariuszy Straży Granicznej, żołnierzy Wojska Polskiego i Policję, mające na celu obniżenie morale służb mundurowych, muszą i budzą nasz sprzeciw – przekonują organizatorzy.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 października 2023 09:45
`