Miners Wałbrzych znów w formie. Niestety, już bez szans na awans

5 września 2017 10:01.

Tematy: 


W rozegranym w ubiegły weekend w Bielawie II turnieju Grupy Południowej PLFA 8, drużyna Miners Krause Wałbrzych pokonała grającą drugi sezon w lidze drużynę Raptors Racibórz 14 do 12. Przyłożenia dla Minersów

Jak powiedział w rozmowie z Dziennikiem Paweł Sołtysiak, trener Minersów, po nieudanej I kolejce udało się ujawnić i wyeliminować błędy, jakie popełnili Minerski w swoich dwóch  debiutanckich, ligowych meczach. Podkreśla dobrą grę i zaangażowanie zawodników.

Miners Wałbrzych grają w Grupie Południowej Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego „8”. To najniższa z klas rozgrywkowych. Pamiętać należy, że w PLFA punkty za zwycięskie lub przegrane mecze mają znaczenie równorzędne z punktami zdobytymi w poszczególnych meczach. Niestety, do walki o promocję do klasy wyższej Miners Wałbrzych już się nie włączą. Po dwóch porażkach na własnym boisku mają jedynie matematyczne szanse na 2 miejsce. 17 września podczas rozgrywanej w Opolu III kolejki Grupy Południowej PLFA 8 zagrają mecz o III miejsce w grupie z przegraną drużyną spotkania Raptors Racibórz – Wizards Opole. Czwarta drużyna w grupie – Snakes Bielawa, już dziś zapewniła sobie I miejsce w tabeli i awans do rozgrywek play off.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 5 września 2017 10:01
`