Mikołajki w dzielnicy Stary Zdrój – rozdano 350 paczek.

6 grudnia 2015 12:03. Zabawa mikołajkowa zorganozowana przez Fudację "Z całego serca". Fot. i tekst: Fundacja "Z całego serca".

W sobotę 5 grudnia 2015 roku odbyły się Mikołajki w dzielnicy Stary Zdrój. To jedna z największych mikołajkowych imprez w naszym mieście dla dzieci z dzielnic Stary Zdrój i Nowe Miasto. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 11:00 w sali gimnastycznej Gminnego Zespołu Szkół numer 2 przy ulicy 11-go Listopada 75. Mikołaj miał pełne ręce pracy – nie tylko rozdawał paczki, ale chętnie pozował do zdjęć. Rozdano 350 mikołajkowych paczek. Listę dzieci, które otrzymały prezenty zostały wytypowane przez szkoły: PSP 22, PSP 23 i PSP 30.

Paczki zorganizowali: Radny Rady Miejskiej Miasta Wałbrzycha Anatol Szpur, Fundacja „Z Całego Serca”, Rada Wspólnoty Samorządowej Stary Zdrój, przy wsparciu Pani Poseł na Sejm Agnieszki Kołacz – Leszczyńskiej, Prezydenta Miasta Wałbrzycha Romana Szełemeja i Pani dyrektor GZS nr 2, Marioli Rząsowskiej.

Od kilku lat udaje nam się z powodzeniem organizować paczki mikołajkowe dla najmłodszych. Dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się,do zorganizowania tej akcji. Najważniejsza jest radość każdego dziecka. Mamy nadzieję, że za rok zorganizujemy jeszcze więcej paczek.– powiedział podczas uroczystości Anatol Szpur Radny rady Miejskiej.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 6 grudnia 2015 12:03
`