Mieszkaniec Jedliny-Zdroju chce zdobyć jeden ze szczytów w Himalajach. Możecie wesprzeć wspinacza!

4 września 2022 19:23.

Dariusz Tęcza swoją przygodę z górami rozpoczął od wędrówek w polskie Tatry. Później pojawiły się Alpy. Na swoim koncie ma już dość bogatą listę zdobytych czterotysięczników. Teraz planuje wyprawę w Himalaje. Mieszkaniec Jedliny-Zdroju sam chciał sfinansować cały wyjazd, dziś nie ukrywa jednak, że ze względu na obecną sytuację na świecie koszty zaczynają szybko rosnąć i liczy na pomoc.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 4 września 2022 19:23
 • BEZ JAJ pisze:

  JA TEZ LICZE ZE KTOS MI POMORZE DAJCIE MI ZE 100 KOŁA BO CHCIAŁBYM POJECHAĆ DO OKOŁA ŚWIATA A TAKIE MAM MARZENIE

 • jaja sobie robicie ? pisze:

  A ja mam inne marzenie . Chcę mieć ciepło w domu. Może ktoś mnie wesprze i dołoży się do węgla ?

 • Xyz pisze:

  A co zrobiłeś w tym kierunku? Możesz się czymś pochwalić? Czy weźmiesz kasę na x cel i przepijesz?

 • Krzyniu pisze:

  Przykro mi. W tej chwili realizujemy bardziej życiowe marzenia. Dajcie spokój tym górom. Spożytkuj tą energię w bardziej ,,szczytnym” celu.

 • Normalny 88 pisze:

  A moim marzeniem jest spłacić kredyt na mieszkanie. Moim osiągnięciem jest spłacanie go do tej pory już ponad 6 lat. Dużo osiągnąłem w tym zakresie. Kiedyś spłacałem mniejsze kredyty w końcu przyszedł czas na hipotekę. Pomoże ktoś? ..A tak poważnie…wolę pomoc chorym dzieciom niż spełniać marzenia starego byka który mając świadomość że może nie wrócić w dupie ma rodzinę. Nigdy tego nie rozumiałem i nie zrozumiem. Masz takie marzenie to spełniaj je sam. Ja się do cudzej krzywdy nie dołożę…nawet złamanego grosza.

 • jaja sobie robicie ? pisze:

  Pracuje wyraz z żoną za marne 3 tyś.z małym groszem . A co do brania kasy od państwa to nigdy nie wziąłem grosza bo zawsze było minimalne przekroczenie i nie przysługiwało nam nawet rodzinę . Co do picia … Jak Ty wszystko przekonasz to nie znaczy że wszyscy tak robią

 • jaja sobie robicie ? do xyz pisze:

  Pracuje wyraz z żoną za marne 3 tyś.z małym groszem . A co do brania kasy od państwa to nigdy nie wziąłem grosza bo zawsze było minimalne przekroczenie i nie przysługiwało nam nawet rodzinę . Co do picia … Jak Ty wszystko przepijasz to nie znaczy że wszyscy tak robią

 • Tom pisze:

  Dowcipnis

 • Xyz pisze:

  Darek co ty robisz człowieku

 • Durny pomysł pisze:

  Posiedz w domu i nie kombinuj, lepiej te pieniądze głodnym dać i bezdomnym.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `