Dodano: 20 czerwca 2024 12:46

Mieszkanie w fajnej okolicy. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Skarbek” ogłasza przetarg nieograniczony

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


OGŁOSZENIE O PRZETARGU

 

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Skarbek” w Wałbrzychu z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Moniuszki 66I ogłasza przetarg nieograniczony – ustny na ustanowienie odrębnej własności na: Lokal mieszkalny położony w Wałbrzychu, ul. Moniuszki 68 E: (parter):

REKLAMA
  1. a)  składający się z pokoju, kuchni i WC o łącznej powierzchni użytkowej: 19,94 m2; do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni: 7,20 m2.
  2. b)  cena wywoławcza wynosi: 69.000,00 zł;
  3. c)  wadium wynosi: 5.000,00 zł;

Przetarg odbędzie się w dniu 10 lipca 2024 roku o godzinie: 12:00.
Mieszkanie można oglądać w dniach 1 lipca i 8 lipca 2024 roku w godzinach od 10:00 do 11:00.

Przetarg odbędzie się w wyżej wyznaczonym dniu w siedzibie Spółdzielni Mieszkaniowej „Skarbek”.

Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium na konto Spółdzielni Mieszkaniowej „Skarbek”: Bank PKO BP O/Wałbrzych Nr 62 1020 5095 0000 5202 0007 1399 w takim terminie, aby w dniu odbycia się przetargu wpłata była zaksięgowana na koncie Spółdzielni.

Warunki przetargu określone są w Regulaminie organizowania i przeprowadzania przetargów na pierwszeństwo ustanawiania tytułów prawnych do lokali mieszkalnych i użytkowych wolnych w sensie prawnym dostępnym w siedzibie Spółdzielni (pokój numer 10); numer telefonu: 74 666 22 60 i na stronie internetowej Spółdzielni: www.sm-skarbek.pl .

W przetargu uczestniczą tylko te osoby, które wpłaciły wadium, za wyjątkiem współmałżonków i pełnomocników zainteresowanych posiadających właściwe umocowanie notarialne lub potwierdzone przez pracowników Spółdzielni.

Wadium wpłacone przez osobę, która wygra przetarg, zostanie zwrócone po zawarciu z nią umowy notarialnej. Wpłacone wadium przepada na rzecz Spółdzielni, jeżeli osoba, która wygrała przetarg nie przystąpi do zawarcia umowy. Wadium pozostałych uczestników przetargu, zostaje zwrócone bezpośrednio po rozstrzygnięciu przetargu.

Zarząd Spółdzielni zastrzega sobie prawo odstąpienia od przetargu lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

fot. ogłoszenie

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

fot. A. Pisarska/ Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także