Międzyzdroje – nad morze szybko i wygodnie

22 czerwca 2021 18:53. Międzyzdroje – nad morze szybko i wygodnie. fot. użyczone / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Szum morza, ciepły piasek, barwne zachody słońca, piękno przyrody, czyste wody Zatoki Pomorskiej, leczniczy mikroklimat, przyjazna i szeroka oferta dla rodziny oraz szukających ciszy i wytchnienia – to Międzyzdroje, nadmorski kurort, położony na największej polskiej wyspie Wolin, który co roku gości tysiące turystów z całego świata.

Droga ekspresowa S3, wzdłuż naszej zachodniej granicy, to doskonałe rozwiązanie na szybkie dotarcie do Polskiej Perły Bałtyku. Zaledwie 4,5 godziny drogi z Wałbrzycha, 4 z Legnicy, 3 z Zielonej Góry i 2 Gorzowa Wielkopolskiego, wystarczą by dotrzeć do Międzyzdrojów.

W tym roku Międzyzdroje oferują nową piękną, szerszą plaże, która będą idealnym miejscem do uprawiana sportów wodnych takich jak skutery wodne, kitesurfing i windsurfing. Poszerzony brzeg morza Międzyzdrojów zaoferuje także strefy aktywności plażowej, siatkówkę plażową i inne aktywności na rozgrzanym przez słońce piasku.

Okolice można zwiedzać na rowerze. Wycieczka rowerowa po nowo utworzonych trasach w koronach wydm to dobry pomysł, gdy lubimy być w ruchu, a jednocześnie chłonąć atmosferę naszego pięknego polskiego morza. Szlak Rowerowy do Wapnicy nad Jezioro Turkusowe to doskonała wycieczka rowerowa dla całej rodziny.

Międzyzdroje nie zapominają o młodych. Miasto oferuje nieco młodszym turystom nowoczesny skatepark, w którym to pod okiem instruktorów można podszlifować umiejętności jazdy na desce czy rolkach. Międzyzdrojski stadion z oświetleniem zapewni komfort treningu i prawdziwe emocje podczas wielkich rywalizacji sportowych. Nowo powstałe i nowoczesne place zabaw zapewnią zabawę i niesamowite chwile radości dla najmłodszych, a rodzice zadbają o własne ciało w licznych siłowniach plenerowych, w Nowym Parku Aktywności gdzie dostępne są stoły do tenisa stołowego czy boiska do badmintona i siatkówki.

“Dusza i ciało są jak małżeństwo. Muszą zestarzeć się równocześnie. Inaczej dusza zamęczy ciało lub ciało duszę.” Jesteśmy tak blisko. Zadbajmy o nasze ciało i duszę nad polskim morzem… w Międzyzdrojach.

Dodano: 22 czerwca 2021 18:53
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015