Michał Dworczyk zakażony koronawirusem. W weekend minister był na nartach z dziećmi w Zieleńcu

22 lutego 2021 17:34. Michał Dworczyk podczas uroczystości wbicia pierwszej łopaty pod budowę mieszkań z rządowego programu Mieszkanie+ w Wałbrzychu, przy ul. Husarskiej. Wałbrzych, 3.07.2017 fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


W związku z pozytywnym wynikiem testu na obecność COVID-19 w najbliższym czasie będę pracował w trybie zdalnym – informuje na twitterze Szef Kancelarii Premiera. W weekend Dworczyk gościł na Dolnym Śląsku, jak napisał na innym portalu społecznościowym, odwiedził swój okręg wyborczy.

O pozytywnym wyniku badania na obecność COVID-19 Szef Kancelarii Prezesa Rady Ministrów poinformował na twitterze. Dodał, że w najbliższym czasie będzie pracował zdalnie. Dworczyk zaapelował także o przestrzeganie zasad sanitarnych i szczepienie się.

Wczoraj Michał Dworczyk na innym portalu społecznościowym informował o wizycie w swoim okręgu wyborczym.

REKLAMA

Jednodniowa wizyta w Okręgu. Duszniki Zdrój i Zieleniec jak zwykle zachwycające! Oczywiście przy zachowaniu covidowego reżimu sanitarnego – napisał na facebooku.

Wpis opatrzony był fotografiami ze stoku, na którym minister odpoczywał z dziećmi.

Michał Dworczyk jest nie tylko Szefem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, ale także pełnomocnikiem rządu do spraw narodowego programu szczepień. Sześć lat temu był liderem wałbrzyskiej listy Prawa i Sprawiedliwości. Mandat zdobył. W wyborach w 2019 roku z sukcesem ubiegał się o reelekcję.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 lutego 2021 17:34
`