Miał w domu narkotyki, broń gazową i amunicję

9 lipca 2016 14:58. Źródło: KMP Policji w Wałbrzychu

Policjanci z wałbrzyskiej komendy zatrzymali mężczyznę, u którego mieszkaniu podczas przeszukania znaleźli broń, amunicję i narkotyki. Podejrzany usłyszał już zarzuty nielegalnego posiadania broni i amunicji oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu teraz kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zatrzymali 29-letniego mężczyznę. Po uzyskaniu informacji, że w jego mieszkaniu mogą znajdować się narkotyki postanowili udać się pod ustalony adres. Podczas przeszukania pomieszczeń należących do 29-latka ujawnili 10 handlowych porcji białego proszku. Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina.

Ponadto funkcjonariusze u zatrzymanego znaleźli broń gazową i 8 sztuk amunicji bez wymaganego zezwolenia. Przedmioty te zostały zabezpieczone do dalszych czynności procesowych.

REKLAMA

Mieszkaniec Wałbrzycha przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Łączna kara, jaka może mu grozić za nielegalne posiadanie broni i amunicji oraz środków odurzających to 8 lat pozbawienia wolności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 9 lipca 2016 14:58
`