Mężczyzna dźgnięty nożem na Wańkowicza. Bliscy szukają świadków

25 września 2023 20:05. Infografika. Fot. A.Pisarska / screen facegook
To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Przed godziną piętnastą w okolicach przystanku autobusowego na ulicy Wańkowicza na Białym Kamieniu został zaatakowany mężczyzna. – Mój tata został pchnięty nożem w okolice serca – pisze w internecie jeden z mieszkańców Wałbrzycha, który szuka świadków zdarzenia. Z naszych ustaleń wynika, że do ataku doszło, a sprawę bada policja.

– Dzisiaj między godziną 14.30, a 15.00 mój tata został pchnięty nożem w okolice serca. Cała sytuacja miała miejsce na Białym Kamieniu, przy przystanku ul. Wańkowicza (naprzeciwko fryzjera „Guzik”). Sprawca ok 20 lat, między 175/180cm wzrostu, czarne włosy, lekki zarost, biała bluza z kapturem, mała torba sportowa. Jeśli ktoś z Was coś widział, przejeżdżał tamtędy w tym czasie i ma jakieś nagranie z kamery samochodowej, bądź może kojarzyć gościa po opisie proszę o kontakt i o udostępnienie posta – apeluje w internecie syn rannego mężczyzny.

Mężczyzna informuje, że jego ojciec miał dużo szczęścia, czuje się dobrze i już jest w domu. Z naszych nieoficjalnych ustaleń wynika, że rzeczywiście dziś doszło do takiego zdarzenia na ulicy Wańkowicza. Nieznany mężczyzna miał zaatakować innego mężczyznę w tym rejonie. Sprawę bada policja.

REKLAMA

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 września 2023 20:05
`