Książki na prezent świąteczny. Jakie wybrać?

6 grudnia 2022 11:14. Książki na prezent świąteczny. Jakie wybrać? fot. użyczone / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Nie ma lepszego pomysłu na prezent pod choinkę, niż książka – a jeśli znasz upodobania czytelnicze swoich bliskich, masz pewność, że upominek będzie w 100% trafiony! Aby ułatwić Ci wybór, przygotowaliśmy krótkie zestawienie najlepszych książek na prezent.

Książki na prezent dla ciekawych świata

Obdarowywana przez Ciebie osoba marzy o podróży do miasta, które nigdy nie śpi? Reportaż Craiga Taylora “Nowojorczycy. Miasto i ludzie” ukazuje słynną metropolię oczami jej mieszkańców. Niewidomy piosenkarz, nauczyciel medytacji, elektryk montujący światła w iglicy Empire State Building, policjant pełniący służbę podczas zamachu na WTC, matka młodego więźnia… To tylko niektórzy z rozmówców autora – ludzie tak różnorodni, jak sam Nowy Jork i cała Ameryka.

REKLAMA

Martyna Wojciechowska w swojej nowej książce “Co chcesz powiedzieć światu” zabiera czytelników m.in. do Meksyku, Salwadoru, Kenii czy ogarniętej wojną Ukrainy. Podróżniczka i reporterka oddaje głos kobietom: bohaterki książki różnią się wiekiem profesją i statusem społecznym, lecz łączy je niezwykła determinację w dążeniu do samorealizacji i szczęścia – zarówno własnego, jak i swoich bliskich.

Książki na prezent dla romantycznych dusz

Świąteczna magia sprzyja wzruszeniom i porywom serca, a dobre romanse są wręcz stworzone do tego, by znaleźć się pod choinką! Fanki powieści historycznych ucieszą się z najnowszej części cyklu Julii Quinn “Bridgertonowie” – “Ślubny skandal” to skrząca się humorem i wdziękiem epoki regencji historia pewnego miłosnego trójkąta.

“To przez ten wiatr” Jakuba Nowaka łączy gatunki romansu, westernu i powieści historycznej, a w rolach głównych występują wielkie postaci polskiej XIX-wiecznej kultury na emigracji za oceanem. Mieszanka wybuchowa? Owszem – ale jakże udana!

Książki na prezent, które zatrzymają magię świąt

Nie ma lepszej książki na prezent świąteczny, niż powieść z motywem Bożego Narodzenia. Uwielbiamy czytać je tuż po wieczerzy wigilijnej, przegryzając mandarynki i pierniczki, a także przez cały nadchodzący rok, by umilić sobie oczekiwanie na kolejne święta.

Wśród tegorocznych premier warto wyróżnić “Grudzień drugich szans” Anny Langner: popularna autorka snuje wzruszającą opowieść o uczuciu, które opiera się czasowi – ale i o wykluczeniu, samoakceptacji, wierności swojemu sercu bez względu na opinię innych.

“Rockin’ Winter” Ady Tulińskiej to dynamiczna, zabawna historia miłości w świetle reflektorów. Czy zblazowany, odcinający kupony od dawnej sławy muzyk i pracująca dla niego dziewczyna mają szansę na udany związek? Każdy dzień znajomości Elizy i Nikodema przynosi nowe zwroty akcji – a wszystko to w cieniu konkursu na najlepszą piosenkę świąteczną. Dobra zabawa gwarantowana! Te oraz inne bestsellery książkowe 2022 roku znajdziesz w księgarni tantis.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 6 grudnia 2022 11:14
`