Krzysztof Rutkowski w Wałbrzychu. Znany detektyw pojawi się w związku ze sprawę pewnego kuca

22 listopada 2022 19:19.

Spotkanie z mediami zaplanował jutro w Wałbrzychu Krzysztof Rutkowski. Znany detektyw pojawi się przed Starostwem Powiatowym. Czego ma dotyczyć konferencja? Jak czytamy w zaproszeniu „kontrowersyjnego zdarzenia kradzieży kuca szetlandzkiego z pastwiska w Czarnym Borze w nocy z 3 na 4 listopada”.

Na początku listopada na stronie Dolnośląskiego Inspektoratu Ochrony Zwierząt pojawił się wpis, w którym była mowa o przewodniczącej rady powiatu wałbrzyskiego, która latami miała patrzyć na cierpienie rodzinnego kuca. Zwierzę miało być zaniedbywane, dlatego DIOZ zdecydował się je odebrać.

Przewodnicząca odniosła się do sprawy także na FB. Przekonywała, że zawarte we wpisie DIOZ informacje są kłamliwe, godzą w jej dobre imię i mają na celu zdyskredytowanie jej jako osoby w opinii publicznej.

Z naszych informacji wynika, że Prokuratura Rejonowa w Wałbrzychu prowadzi dwa postępowania wyjaśniające w tej sprawie. Jedno prowadzone jest po zgłoszeniu DIOZ, drugie rozpoczęto po doniesieniu przewodniczącej rady.

Jutro w tej sprawie zapowiedziana jest konferencja prasowa Krzysztofa Rutkowskiego. Znanemu detektywowi ma towarzyszyć siostra radnej oraz przewodniczący rady powiatowej Dolnośląskiej Izby Rolniczej powiatu wałbrzyskiego.

 

Dodano: 22 listopada 2022 19:19
.
 • Były wolontariusz pisze:

  W końcu się może ktoś weźmie za te pseudo organizację DIOZ, jeszcze handel psami do Niemiec ukręcić im trzeba. Paszporty psom robią jeden za drugim u weterynarza w Wałbrzychu

 • Zwierzę pisze:

  Dziwnie to śmierdzi. Pani radna i weterynarz, wynajmuje Rutkowskiego w jaki celu ? Zabrano kucyka który wymagał pomocy. Jeżeli tam dostał pomoc i go wyleczą lub ulżą to będzie dobrze, tu tylko prawo może zadziałać tutaj. Co niby Rutkowski ma udowodnić, że kucyk tak chodził bo chciał, czy go zmusili do takiego chodzenia ?

  Pani radna weterynarz, powinna przedstawić dokumentację medyczna kucyka, powinni się wypowiedzieć inni specjaliści weterynarze. A nie jakiś Rutkowski.

 • Załatwianie prywatnych spraw w czasie pracy pisze:

  Sprawa dotyczy prywatnego życia radnej – weterynarki, nie ma tutaj nic związanego ze starostwem powiatowym. Dlaczego w czasie pracy będą rostrzygane prywatne interesy radnej, dlaczego udział w czasie pracy będzie brał starosta ?
  Takie prywaty powinny być rostrzygane po pracy i nie w miejscu pracy.
  Kucyk to sprawa domowa tej radnej a nie obowiązków radnej. Co innego, gdyby chodziło o zaniedbania sfery radnej.

 • Barnaba pisze:

  Ani nie dioz. Fachowcow od koni w diozie nie ma, a gdzie jest kucyk, nie wie nikt. Nie zdziwilbym sie, gdyby po tych diozowych akcjach zwierzak padl.

 • Ula pisze:

  Czy sprawa z kucykiem jest sprawą urzędników powiatu i starosty ? RACZEJ NIE. Zamiast zajmować się sprawami powiatu, to zajmować się będę tym co dzieje się na prywatnej posesji pani urzędnik. Jutro sprawy urzędniczej nie załatwimy, bo będą sobie przyjmować prywatnie Rutkowskiego w państwowym urzędzie. W GODZINACH PRACY BĘDĄ ROZSTRZYGAĆ JAKIEŚ PRYWATNE WYBRYKI, nie ważni są inni ważne będą bronić swojej parti.

 • Ehh pisze:

  Ta baba pracuje w
  1.Starostwie powiatowym
  2. W przychodni weterynaryjnej
  3. W Policji.
  Czyli 3 stanowiska.
  Może nie miała czasu widzieć kucyka.

 • Oburzony pisze:

  Rutkowskiego zapraszać. Już zapomnieli że był w więzieniu za współudział w tzw. Mafii paliwowej ?
  On nie powinien tej japy nigdzie już pokazywać, wszyscy wiedzą że to przestępca.

 • ToYa pisze:

  Nikt nie wynajął Rutkowskiego, wziął te sprawę nonprofit po serii doniesień o praktykach DIOZ. Mnie w działalności tej organizacji podpadło golenie psów na łyso, żeby wyglądały żałośniej. Pod zdjęciami takich psów leje się fala hejtu, nagonki i gróźb karalnych. Tak zresztą zastraszyli właścicielkę kuca. Ciągali go aż mu krew poszła z chrap. Niestety DIOZ to psychopaci i showmani.
  Nie wiem czy Rutkowski coś z tym zrobi, ale wyglada, ze go ta sprawa ruszyła. Oby.

 • Andżelika pisze:

  DIOZ nie jest transparentną organizacją. Pamiętacie sprawę nastolatków z których zrobili publiczne zoofilii,? Każdy z komentujących ma rodzinę i może paść ofiarą hejtu jaki stosuje nagminnie na stronach internetowych kondziu vel gandzia .

 • Giena pisze:

  Ostatnio jak zajumali psa sąsiadom po jednym telefonie do wawki odwieźli w ciągu 15 minut. Takie niedojdy, potrafią tylko zdjęcia cykac ogolonym psom i hejtowac. Na Żoliborzu już brakuje cierpliwości do lalusiów

 • Beata pisze:

  Weźcie jeszcze Kasię Ptasie skontrolujcie, kilkadziesiąt zwierząt w mieszkaniu w budynku . Kaja sobie robicie obrońcy zwierząt, a z Ptasi lokalna gwiazdka z bieda szybów

 • krx pisze:

  Trzy razy powtórzone „Rutkowski znany detektyw”. A to nie jest żaden „detektyw” bo stracił licencję, gdyż jest zwykłym przestępcą. Może Pan Dziennikarz, zanim zrobi reklamę komuś takiemu najpierw się zastanowi choć troszkę?

 • Darek pisze:

  DIOZ ze swoim sryldylionem spraw w prokuraturach krajowych, inne sprawy umarzane bo pies wart był mniej niż 500 zł, hejt, ataki na dzieci, qrwa cioty diozowskie z gazem w rękach atakujące dziecko… To dla Was ok?
  A teraz zadanie dla kumatych – znajdź wpis że Pietrzykow jest legalny. Brak umocowania w prawie, brak nadzoru służb odpowiedzialnych, pospolita melina.
  Kumaci sprawdzą rozliczenia zbiórek? Gdzie poszła kasa wpłacona przez darczyńców

 • Weterynarz pisze:

  Interwencję odbioru zwierząt mają być przy udziale weterynarza z PIW, który sprawdza stan zwierzęcia, sprawdza historię leczenia czy była i jak wyglądała. Czego tumany z DIOZu tego nie zrobili? Przecież żadne z DIOZu nie pracuję w PIWie, żadne z nich nie ma wykształcenia choćby technicznego wet. Gdyby to była normalna Interwencja odbioru kuca jak to robią normalni przedstawiciele organizacji prozwierzęcych to nie byłoby jadki.
  Wy się ludzie obudźcie z tego letargu!
  Nie znacie procedur a klaszczecie pseudo miłośnikom zwierząt

 • M pisze:

  Może w Starostwie zajmą się funkcjonowaniem tej bandyterskiej pseudoorganizacji i zakończą jej bezprawne, złodziejskie praktyki

 • Aga pisze:

  Całym sercem z Dioz. Oglądajcie ich relacje a zmienicie zdanie, oni są jednym z najbardziej cenionych organizacji ochrony zwierząt na świecie.

 • BabaJaga01 pisze:

  O bosze niech ten pajac tu nie przyjeżdża bo to tylko wstyd dla miasta. Koleś od afery węglowej na tropie kolejnej zagadki.

 • Dobro zwycięży pisze:

  DIOZ to jedyna organizacja która zyskała takie poparcie ludzi, więc ciężko będzie OPRAWCOM i ludziom bez serca z nimi wygrać. W końcu w szczególności w tamtym rejonie Polski żyje wiele zakutych łbów, którzy uważają, że skoro mają zwierzę to mogą sobie z nim robić co chcą. Trzeba być naprawdę mało rozgarniętym człowiekiem, aby nie widzieć jak działa pani Sylwestra….jak poprzez kumoterstwo i swoje znajomości próbuje atakować DIOZ za legalnie przeprowadzoną akcję. Oby sprawiedliwości stało się za dość. Oby karma wróciła do oprawców z nawiązką.

 • MuremzaDioz pisze:

  Widzę że u góry jezdna osoba napisała z 10 komentarzy jaki to Dioz zły i nie dobry. Haha ciekawa jestem czy Pani Sylwester nie szkoda kasy na wynajmowanie „sojuszników” w internecie. Każdy kto śledzi DIOZ wie że odwalają kawał dobrej roboty! Popatrzcie na przemiany tych zwierząt które były odebrane w fatalnym stanie a teraz są zdrowymi zwierzętami. Haha No tak jak mogą golić psy przecież te kołtuny larwy i wszy które miały te zwierzaki na sobie powinny tam zostać, jak mogli oczyścić tak zwierze z tego robactwa już nie wspomnę o zapaleniach skóry które te zwierzaki miały. Żeby odbudować coś najpierw trzeba przejść do podstaw dlatego trzeba cały syf zgolić do tego dodać leczenie żeby później zobaczyć zdrową piękną sierść na ciele tych zwierząt! Mam nadzieje że takich instytucji jak DIOZ będzie coraz więcej, a oprawcy i ich sojuszniki będą za kratami! Koniec z Cierpieniem zwierząt w Polsce #MuremZaDIOZ

 • diozgora pisze:

  Rutkowski nonprofit?! smiech na sali! wystarczy popatrzec na ta choinke obwieszona zlotem! Okulary w jakim celu? Nagranie kolezki dzwoniacego do Rutkowskiego ktory mowi ze Sylwka jak zawsze mu sie odwdzieczy, to jest nonprofit? Oczywiscie ze tak bo faktury nikt za to nie wystawi

 • Dordro pisze:

  A czym takim p. Policjantka radna i lekarz weterynarii ma się temu pajacowi odwdzięczyć jak zawsze. Haha.p.starosta sie wygadał dzwoniąc do tego pseudo dedektywa .powinno się skontrolować czy aby p.sylwestra nie dzieliła się aktami sprawy z tym pseudo dedektywem. Bo to jest podejrzane!!!

 • Magdalig pisze:

  Pracownicy Dioz to ludzie z pasją.Ich życie to ochrona i leczenie bezbronnych istot.Te zwierzęta to jak ich rodzina.Czy rodzica stającego w obronie krzywdzonego dziecka można nazwać fanatykiem.No może i można bo weź i nie bądź fanatykiem jak ci dziecko męczą‍♀️

 • Iga pisze:

  Zwierzęta to żywe istoty, a ludziom prostym, takim jak pan Rutkowski trudno to zrozumieć. Złoto na karku nie czyni cię królem, pajacu. Całym sercem z DIOZ. Obyście wygrali

 • Ko... pisze:

  Jakim cudem taka Pani jeszcze nie została zwolniona ze swoich funkcji za takie postępowanie. Ludzie z Wałbrzycha co z wami nie tak . Może jeszcze astronautką jest
  . Dioz to powinien wszystkie nagrody świata dostać za to co robią bo oprawców zwierząt w tym kraju więcej niż sklepów spożywczych…

 • Anna pisze:

  A od kiedy to prywata radnej policjantki załatwiana jeat pod Ratuszem jak na jarmarku ? Co to w ogóle jest i kto na takie spędy prywaty pozwala???? Rutkowski kim jest zeby sobie swoje prywatne sprawy pani z pisu w Ratuszu odstawiać????

 • Dogbummedyourmomma pisze:

  Niezły ból dolnej części pleców u patusów komentujących i znęcających sie nad zwierzętami. Trzeba było dbać, to by wam dioz nie miał nic do zarzucenia. A tak, większość waszych parszywych gęb poszła w polski internet. A ta radna to od sprawiedliwości nie ucieknie, a ten kryminalista z krzywym łbem to niech lepiej się schowa za kominarką jak jego oprychowe bydło. Hatfu na was buraki.

 • Wywiadowca pisze:

  Kucyk to zemsta za to że ich KP2 wyśmiał jak nie chcieli jechać po tego kota tej babki z mopsu. Przecież było w relacji, że się z nią policzą z tą policjantką Sylwestrą bo to ona ich wyśmiała. No i jest zemsta, jakby byli kryształowi to by to zrobili w dzień w asyscie weterynarza nawet z innego miasta. Kondziu z Ptasińska to jedna klika, kradzieże psów rasowych w czarnym borze i paszporty do Niemiec na handel. Ptasińska było tak ? Było nie, tu wiesz jak kraść psy i płakać na zawołanie

 • Rudy pisze:

  Trochę dziwna sprawa Pani z kucykiem z Czarnego Boru,Starostwo,pani wicestarosta powiązana z POZ

 • Przemysław Gheri pisze:

  Zobaczcie Rutkowski przyjechał po kota jak on spadł ale jaja jak ten pseudo detektyf hihi kota ratuje jak on wygląda Pajac huba jest jaki pedał

 • anonimowy pisze:

  nie obrażaj ludzi

 • anonimowy pisze:

  co byście chcieli żeby ludzie wam czynili, wy czyńcie im podobnie

 • zdzichu pisze:

  to nie jest ku&wa detektyw!!!!!!!!!!!!

 • Olaboga pisze:

  Pani Sylwestra W. to sadystka. Jak to możliwe że jeszcze pełni takie funkcje?!?! Do zwolnienia na juz. Wstrętna baba.

 • Dodaj komentarz

  Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

  `