Kopacz: Polska jest zdecydowanie piękniejsza niż 8 lat temu. Tych lat nie zmarnowaliśmy

Wynik niedzielnych wyborów to werdykt ludzi żyjących w demokratycznym kraju, szanujemy go - podkreślała premier Ewa Kopacz po ogłoszeniu pierwszych, sondażowych wyników wyborów parlamentarnych.

Dziękowała Polkom i Polakom za 8 lat rządów PO. „Nie straciliśmy tych lat” – oświadczyła.

Kopacz na wstępie przemówienia podziękowała Polkom i Polakom za osiem lat rządów PO. Dziękowała też tym, którzy z Platformą „byli do końca”. „Z całego serca wam dziękujemy” – podkreśliła.

Zwróciła przy tym uwagę, że osiem lat rządów nie byłoby możliwe, gdyby Polacy dwukrotnie nie zaufali PO. „Ale pamiętajcie też, nie straciliśmy tych ośmiu lat” – zwróciła się do zgromadzonych na wieczorze wyborczym działaczy swej partii.

REKLAMA

Podkreśliła, że Polska „jest zdecydowanie piękniejsza niż 8 lat temu”. „Polska dzisiaj to kraj, w którym rozwijamy się gospodarczo, w którym bezrobocie jest jednocyfrowe – w takiej kondycji zostawiamy Polskę tym, którzy dzisiaj wygrali wybory” – oceniła.

Premier pogratulowała PiS-owi zwycięstwa; dziękowała też wszystkim tym, którzy oddali głos w niedzielnych wyborach. „Im się też należą brawa” – dodała. „My wszyscy wiemy bardzo dokładnie, że ten werdykt Polek i Polaków to werdykt ludzi żyjących w demokratycznym kraju. I ten werdykt szanujemy” – zapewniła.

Szefowa PO dziękowała też swym współpracownikom oraz innym politykom swej partii, którzy „ciężko pracowali w regionach”. „Walczyliśmy do ostatniej minuty” – podkreśliła. Jak powiedziała, „w polityce tak, jak w życiu są dni łatwiejsze i trudniejsze”.

„Ale pamiętajcie o jednym – Platforma Obywatelska zawsze będzie stała na straży wzrostu gospodarczego, neutralności światopoglądowej i dbałości o ludzi”. „I o tym będziemy pamiętać, będąc bądź to w rządzie, bądź to w opozycji” – zadeklarowała.

Źródło: www.kurier.pap.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 października 2015 14:07
`