Dodano: 25 października 2019 08:06

Kolejny samochód na szczycie Trójgarbu. Nasz czytelnik: To już jakaś masakra!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Informację o kolejnym samochodzie, który wjechał na szczyt Trójgarbu otrzymaliśmy od naszego czytelnika. To kolejny taki przypadek od zakończenia budowy na szczycie nowoczesnej wieży widokowej. Przypomnijmy, zdjęcia samochodu, który zaparkował niemal tuż przy wieży otrzymaliśmy także na początku sierpnia.

To kolejny raz kiedy ktoś wjechał autem na szczyt Trójgarbu! Oprócz tego ludzie palą tam ogniska. Ciężko chodzić między ogniskami i jest pełno dymu. Ludzie zostawiają opakowania po ketchupie, musztardach itd. To jest już jakaś masakra. Nasz piękny Trójgarb niszczeje – napisał do nas czytelnik.

Przypomnijmy, zdjęcie samochodu, którego kierowca wjechał na szczyt Trójgarbu otrzymaliśmy także na początku sierpnia.

REKLAMA

Wieża widokowa na Trójgarbie otwarta została w grudniu ubiegłego roku. Konstrukcja liczy ponad 27 metrów wysokości i jest dwukrotnie wyższa od wieży na Borowej.

Charakterystyczny, trójkątny kształt nawiązuje do trzech gmin biorących udział w unijnym projekcie, dzięki, któremu sfinansowano jej budowę.

Do sprawy będziemy wracać.

Fot. użyczone / czytelnik

Fot. użyczone / czytelnik

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także