Dodano: 27 stycznia 2023 14:40

Kolejna kolizja pod wiaduktem na Wyszyńskiego. Niezbyt szczęśliwe miejsce dla kierowców

Do kolejnej kolizji pod nowo wybudowanym wiaduktem obwodnicy – na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Gałczyńskiego doszło dziś po południu. Jak zawsze w tym miejscu jeden z kierowców za bardzo się spieszył i wymusił pierwszeństwo.

Tym razem na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, straty w zniszczonych autach są jednak spore, Policjanci przypominają — obligatoryjny, narzucony przepisami mandat za spowodowanie kolizji to tysiąc złotych plus dodatek za sprawstwo.

My po raz kolejny namawiamy do zachowania w tym miejscu, które powoli staje się czarnym punktem na mapie Wałbrzycha szczególnej ostrożności. Przypominamy, bezwzględne pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu mają kierowcy jadący ulicą Gałczyńskiego. Jadąc czy to w stronę Piaskowej Góry, czy z ulicy Wyszyńskiego przed wjazdem na skrzyżowanie należy się bezwzględnie zatrzymać, o czym informuje znak STOP.

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

 • Broda pisze:

  Skąd informacje od policji

 • mieciu pisze:

  wymuszenie wymuszeniem. ale tam serio słabo widać to co jedzie ze Szczawna. zwłaszcza niewysokim autem. podobna jest sytuacja jak się jeżdza z Łaczyńskiego na Wyszyńskiego (w strone Piaskowej) a ktoś z Wyszyńskiego w lewo kierunki Szopena (na Szawno) przez te bramki czasem nie widać że tam auto jedzie (wyjeżdzający też ma czasem problem) ktoś tu przesadził z tymi bramkami dla pieszych.

 • Anonim pisze:

  Trzeba sie zatrzymać i otworzyć oczy to pomaga a do koluzji nie dojdzie znak Stop jest wyrazny co tam mie widoczne jest poprostu stanać jak sie znaki rozpoznaje

 • Protazy pisze:

  Dlatego też jest tam znak STOP, dzbanku. XD

 • KierowcaRajdowca pisze:

  STOP to stop. Dziecko w przedszkolu wie że trzeba się zatrzymać a dorośli ludzie z prawem jazdy NIE. Może w chrupkach prawko wygrali….

 • gosc pisze:

  poprostu wymuszaja bo mysla ze ďrugi na głownej wychamuje bo cep jedzie

 • To jest Nasz news

  Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

  Zobacz także