Dodano: 27 stycznia 2023 14:40

Kolejna kolizja pod wiaduktem na Wyszyńskiego. Niezbyt szczęśliwe miejsce dla kierowców

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Do kolejnej kolizji pod nowo wybudowanym wiaduktem obwodnicy – na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Gałczyńskiego doszło dziś po południu. Jak zawsze w tym miejscu jeden z kierowców za bardzo się spieszył i wymusił pierwszeństwo.

Tym razem na szczęście obyło się bez osób poszkodowanych, straty w zniszczonych autach są jednak spore, Policjanci przypominają — obligatoryjny, narzucony przepisami mandat za spowodowanie kolizji to tysiąc złotych plus dodatek za sprawstwo.

My po raz kolejny namawiamy do zachowania w tym miejscu, które powoli staje się czarnym punktem na mapie Wałbrzycha szczególnej ostrożności. Przypominamy, bezwzględne pierwszeństwo na tym skrzyżowaniu mają kierowcy jadący ulicą Gałczyńskiego. Jadąc czy to w stronę Piaskowej Góry, czy z ulicy Wyszyńskiego przed wjazdem na skrzyżowanie należy się bezwzględnie zatrzymać, o czym informuje znak STOP.

REKLAMA

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Fot. A.Pisarska / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 • Broda pisze:

  Skąd informacje od policji

 • mieciu pisze:

  wymuszenie wymuszeniem. ale tam serio słabo widać to co jedzie ze Szczawna. zwłaszcza niewysokim autem. podobna jest sytuacja jak się jeżdza z Łaczyńskiego na Wyszyńskiego (w strone Piaskowej) a ktoś z Wyszyńskiego w lewo kierunki Szopena (na Szawno) przez te bramki czasem nie widać że tam auto jedzie (wyjeżdzający też ma czasem problem) ktoś tu przesadził z tymi bramkami dla pieszych.

 • Anonim pisze:

  Trzeba sie zatrzymać i otworzyć oczy to pomaga a do koluzji nie dojdzie znak Stop jest wyrazny co tam mie widoczne jest poprostu stanać jak sie znaki rozpoznaje

 • Protazy pisze:

  Dlatego też jest tam znak STOP, dzbanku. XD

 • KierowcaRajdowca pisze:

  STOP to stop. Dziecko w przedszkolu wie że trzeba się zatrzymać a dorośli ludzie z prawem jazdy NIE. Może w chrupkach prawko wygrali….

 • gosc pisze:

  poprostu wymuszaja bo mysla ze ďrugi na głownej wychamuje bo cep jedzie

 • Zobacz także