Koko Smoko przedpremierowo w Cinema City!

17 lipca 2015 11:01.

Już w najbliższy weekend na ekranach Cinema City królować będą smoki! Wszystko dzięki znakomitej produkcji Koko Smoko, w której Kokos i jego przyjaciele będą musieli uratować swoją wioskę przed nieprzyjaciółmi. Szalona i niezwykła podróż w niezwykle barwnej oprawie zachwyci każdego fana animacji. Pokazy przedpremierowe już od 17 lipca w kinach Cinema City!

Chwila nieuwagi i mamy problem!
Cinema City zaprasza na pełną humoru, ale także pouczającą animację Koko Smoko. Zarówno najmłodsi, jak i starsi kinomani będą mieli okazję przekonać się, że siła przyjaźni jest w stanie przezwyciężyć każdą przeciwność losu. Kokos ma niewątpliwie ogromny talent do pakowania się w kłopoty. Sytuacja staje się poważna, kiedy przez jego nieuwagę ginie największy skarb krainy smoków – ognista trawa. Bez tego drogocennego surowca, który sprawia, że smoki zieją ogniem, osada smoków narażona jest na atak nieprzyjaciół. Kokos, razem z kolczatką Matyldą oraz smokiem Oskarem udają się w pełną niebezpieczeństw podróż. Podczas wędrówki nie raz przekonają się, że inne smoki nie są tak przyjazne jak mogłoby się wydawać, ale przy odrobinie szczęścia i z pomocą przyjaciół, każda przeszkoda jest możliwa do pokonania! Czy kokosowi, Matyldzie i Oskarowi uda się odnaleźć ognista trawę i ocalić swoją rodzinną osadę?

Każdy może zostać bohaterem
Niemiecka produkcja w reżyserii Niny Wells i Huberta Weilanda zaprasza widzów do niezwykłego świata przygód i udowadnia, że bohaterem można zostać nawet wtedy, gdy inni skazują nas na porażkę. Najsympatyczniejszy smok Kokos i jego przyjaciele odbędą szaloną podróż w poszukiwaniu ognistej trawy w Cinema City już w najbliższy weekend (17-19 lipca).

Przedpremierowe projekcje filmu Koko Smoko będą miały miejsce w Cinema City w Galerii Victoria 17-19 lipca o godzinie 11:20, 15:50

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 lipca 2015 11:01
`