Dodano: 14 grudnia 2022 11:29

Kobiecie w Boguszowie-Gorcach spłonęło mieszkanie. Jej znajomi apelują o pomoc

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Znajomi kobiety, której wczoraj wieczorem w Boguszowie-Gorcach doszczętnie spłonęło mieszkanie chcą pomóc. Zapowiadają zorganizowanie zbiórki, apelują o ubrania i rzeczy codziennego użytku.

– Będziemy organizować zbiórkę ubrań I rzeczy dla lokatorki tego mieszkania ,mieszkała tam sama. Zostało jej tylko to co miała na sobie gdy wyszła do pracy .jak ktoś chce pomóc to zapraszam na priv (pisownia oryginalna) – napisali w mediach społecznościowych.

Do pożaru doszło wczoraj wieczorem. Doszczętnie spaliło się mieszkanie w kamienicy przy ulicy Słowackiego. Na szczęście nikt w pożarze nie ucierpiał.

REKLAMA

O rozprzestrzeniającym się ogniu w mieszkaniu na parterze kamienicy strażaków zaalarmowali mieszkańcy, którzy jeszcze przed przyjazdem straży opuścili kamienicę. Wtedy już około 60 metrowe mieszkanie objęte było niemal całkowicie ogniem. Łącznie z żywiołem walczyło 6 zastępów straży.

Mieszkanie jest doszczętnie zniszczone. Jak informuje Robert Strojny z walbrzyskiej straży pożarnej, spaleniu uległo wyposażenie, podłogi, okna i drzwi.  Ponieważ strażakom nie udało się jednoznacznie wskazać przyczyn wybuchu ognia, postępowanie w tej sprawie przejęła policja:

– W najbliższym czasie przeprowadzone zostaną czynności z udzialem biegłego z zakresu pożarnictwa, które pomogą ustalić przyczyny pożaru. Wyjaśniane też są okoliczności zdarzenia. – powiedział naszemu reporterowi Marcin Świeży z wałbrzyskiej policji.

Fot. użyczona. / OSP Boguszów

Fot. użyczona. / OSP Boguszów

Fot. użyczona. / OSP Boguszów

Fot. użyczona. / OSP Boguszów

Fot. OSP Gorce

Fot. OSP Gorce

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Ja pisze:

    Niech podpalacz też się podrzuci słońcu się ukrywa dwa bloki dalej

  • Jaaa pisze:

    Już siedzi na szczescie

  • Zobacz także