Już w najbliższą niedzielę 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Oto atrakcje, jakie nas czekają

Tematy: 


Już w najbliższą niedzielę Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz dwudziesty piąty. Tegoroczne działania skupione są między innymi na promowaniu profilaktyki zdrowia. W Wałbrzychu sztab i główne scena orkiestry będą na terenie Stare j Kopalni i Galerii Victoria. Akcja rusza w południe i potrwa aż do godziny 20. O szczegółach akcji mów Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. W działania na rzecz Wielkiej Orkiestry zaangażowało się szereg instytucji i służb publicznych – w tym roku wspólnie „zagrają” policjanci, straż miejska, strażacy, lekarze i ratownicy medyczni, harcerze i wiele osób, którym bliska jest idea niesienia pomocy potrzebującym, kultywowana już od ćwierćwiecza przez „dyrygenta” Wielkiej Orkiestry – Jurka Owsiaka.

Do wylicytowania, poza tradycyjnym serduszkiem, ufundowanym przez mistrza złotnictwa Grzegorza Śmigla, są m.in. implant zęba, tygodniowy pobyt w Tatrach, zaproszenie do strefy VIP na oświęcimski Live Festiwal.

REKLAMA
Dodano: 11 stycznia 2017 15:46

  • mm pisze:

    Nazwisko mistrza złotnictwa zostało przekręcone, poprawnie brzmi: Grzegorz Śmigiel. Jeśli się czepiać poprawnej pisowni powinno być: „przez Grzegorza Śmigla”

  • Asban pisze:

    Kwesta jak składki na KOD – Ci na górze sie niezle zabawiaja… Safari co roku

  • Pozostałe informacje