Josh Gad umieścił na Instagramie zdjęcie obsady aktorskiej wersji „Pięknej i bestii”. Zobacz kto zagra.

15 kwietnia 2015 16:46.

Produkcja ewidentnie już się zaczęła, bo aktorzy swoje spotkanie uczcili pięknym selfie, które trafiło na Instagram Josha Gada. Fotografię można obejrzeć pod tym adresem. Znajdują się na niej Emma Watson (Piękna/Belle), Dan Stevens (Bestia/Książę), Kevin Kline (ojciec Belle, Maurice), Luke Evans (Gaston) oraz Josh Gad, który wcieli się w postać LeFou, śmiesznego pomocnika Gastona.

Poza tym w filmie grają także Emma Thompson (pani Potts) i Ian McKellen jako Cogsworth, zamieniony w zegar lojalny lokaj Bestii.

Przypomnijmy, że klasyczna baśń opowiada o pięknej wieśniaczce Belle. Jej ojciec zostaje uwięziony w zaklętym zamku przez odrażającą Bestię. Dziewczyna podąża jego śladem i zgadza się zostać więźniem stwora zamiast ojca. Wkrótce odkrywa, że za odpychającą powierzchownością potwora kryje się serce i dusza księcia.

REKLAMA

Za kamerą filmu „Beauty and the Beast” stanie Bill Condon. Scenariusz wyszedł spod pióra Stephena Chbosky’ego. Podstawą dla jego tekstu jest szkic Evana Spiliotopoulosa. Premiera planowana jest na 17 marca 2017 roku.

Joshua Gad

Joshua Gad

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 kwietnia 2015 16:46
`