Dodano: 24 czerwca 2022 12:54

Jedlina-Zdrój świętuje! Dziś wystawa. Jutro i w niedzielę koncerty, zabawy i pokazy teatrów ulicznych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wystawa fotograficzna prezentująca uroki Gór Sowich otworzy tegoroczne Dni Jedliny-Zdroju. W weekend mieszkańcy uzdrowiska i całej Aglomeracji Wałbrzyskiej spotkają się w Parku Zdrojowym na koncertach, pokazach i występach teatrów ulicznych z Ukrainy.

Dziś o godzinie osiemnastej w kościele przy ulicy Jana Pawła II zobaczymy wystawę autorstwa Krzysztofa Żarkowskiego. Wernisażowi towarzyszyć będzie grana na żywo muzyka Liko Max Band.

Jutro święto uzdrowiska rozpocznie się o siedemnastej trzydzieści. W Parku Zdrojowym pojawią się zespół grający covery Maanam, kolejny zespół zagra covery Abby. Dzień zakończy się o dwudziestej pierwszej pokazem fontanny multimedialnej i zabawą z didżejem.

REKLAMA

W niedzielę święto miasta rozpocznie się o szesnastej. Na początek zaplanowano pokaz fontanny multimedialnej. Później zaprezentują się teatry uliczne z Kijowa i Lwowa. Zagra także Motion Trio, niesamowite trio na akordeonie. Tegoroczne Dni Jedliny-Zdroju zakończą się po godzinie dwudziestej drugiej pokazem fontanny multimedialnej. Pełen program święta uzdrowiska dostępny jest na oficjalnej stronie gminy.

O tegorocznych Dniach Jedliny-Zdroju rozmawialiśmy także z gościem programu Studio Dziennik Wiesławem Zalasem, dyrektorem Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju.

Briefing prasowy w Jedlinie-Zdroju

Briefing prasowy w Jedlinie-Zdroju

Briefing prasowy w Jedlinie-Zdroju

Briefing prasowy w Jedlinie-Zdroju

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Zdzichu. pisze:

    Delikatesy,no no wyrobileś się.W Walimiu nie wyszło!?Zdarza się.

  • Zobacz także