Jak wziąć kredyt gotówkowy?

29 września 2020 14:30. Jak wziąć kredyt gotówkowy? fot. użyczona / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


W każdym momencie życia może dojść do sytuacji wymagającej dodatkowej ilości gotówki. Powodem może być choroba, zniszczony sprzęt, pomoc rodzinie itd. Dziś przedstawimy, w jaki sposób możemy uzyskać kredyt gotówkowy.

Wymagania

W celu ubiegania się o pożyczkę gotówkową należy mieć ukończone 18 lat. Jeśli trafisz na firmę udzielającą pożyczek nieletnim, to masz do czynienia z łamaniem prawa. Musisz również przedstawić swoją historię kredytową. Określa ona to, czy pożyczkobiorca ma możliwość spłaty pożyczki w całości w terminie określonym w umowie. Bank analizuje głównie generowane przychody, miesięczne koszty utrzymania oraz fakt posiadania innych zobowiązań finansowych. Trzeba też przygotować dokument potwierdzający naszą tożsamość. Warto zauważyć, że cudzoziemcy muszą również okazać paszporty i zezwolenia na pobyt w danym kraju.

Jak wziąć kredyt gotówkowy? fot. użyczona / Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Porównywarka kredytowa znajdująca się na stronie expander.pl 

Inne świadczenia

Następnie może zaistnieć potrzeba przedstawienia dokumentów potwierdzających nasze dochody. Stanowią one bowiem podstawę oceny naszej zdolności kredytowej. Możesz je otrzymać od swojego pracodawcy. Dobrym pomysłem jest również uzyskanie wyciągów bankowych z ostatnich trzech miesięcy. Pozytywnie świadczą o stabilności finansowej.

We wniosku musisz podać kwotę, jaką chcesz pobrać, okres raty oraz rodzaj raty (rynek oferuje malejące i stałe). Należy podkreślić, że bez względu na wysokość własnych dochodów, mamy możliwość ubiegania się o kredyt. Przy czym bez strachu, jeśli nie uda nam się uzyskać finansów w jednym miejscu, próbujmy dalej gdzie indziej.

Podsumowanie

Musimy na końcu zaznaczyć jedną rzeczy. Wymienione w treści artykułu warunki należy traktować jako te ostateczne. Poszczególne instytucje bankowe bowiem w sposób indywidualny podchodzą do procesu weryfikacji wniosków kredytowych. Ponadto ich konstrukcja umożliwia realizację złożonych procesów bankowych przy minimalnym wkładzie. Lepsze zrozumienie krajowych warunków kredytowych z pewnością pozwoli na zrozumienie kwotowań różnych instytucji bankowych, gdyż mogą występować między nimi znaczne różnice, np. w stopach procentowych. Wspomnimy o narzędziu pomocniczym dostępnym w Internecie za darmo, czyli dedykowanych porównywarkach ofert pożyczkowych. Te ułatwią wybór idealnie skrojonego pod nas kredytu gotówkowego. Zatem wszystko, co potrzebne mamy tak naprawdę pod ręką.

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 29 września 2020 14:30
`