Instalacje fotowoltaiczne wybierz Freevolt

7 października 2020 10:16. Instalacje fotowoltaiczne wybierz Freevolt. fot. użyczona / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Czym jest FreeVolt.pl?

FreeVolt.pl to nic innego, jak przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, jak również instalacją modułów fotowoltaicznych. Moduły fotowoltaiczne charakteryzują się przede wszystkim tym, że są one uważane za najbardziej wydaje na rynku, a także są wspierane przez trzydziestoletnią gwarancję. Przedsiębiorstwo zajmujące się szeroko pojmowanym zakresem modułów fotowoltaicznych, jakim jest FreeVolt charakteryzuje się tym, że zapewnia on w pełni spersonalizowaną obsługę, jak również odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Dzieje się tak, ponieważ firma FreeVolt należy do jednej z najbardziej stabilnych i silnych firm na całym rynku nie tylko polskim, ale również europejskim. Należy również zaznaczyć, iż z roku na rok firma FreeVolt zyskuje coraz większe grono zadowolonych klientów.

FreeVolt, jako europejski producent modułów fotowoltaicznych jest w stanie zapewnić najlepszy produkt w konkurencyjnej cenie. W związku z tym z pewnością każdy klient będzie zadowolony z usług tego przedsiębiorstwa. Trzeba również wspomnieć o tym, iż firma FreeVolt posiada w swojej ofercie także elektryczne ładowarki samochodowe, a także inne produkty, które będą powodować zaoszczędzenie dużej ilości energii w każdym domu. Jeżeli chodzi o siedzibę tej firmy w Polsce to mieści się ona w Mogilnie, aczkolwiek przedsiębiorstwo to posiada również inne placówki, które znajdują się między innymi w Los Angeles, Palm Desert, Orange County, jak również w Dallas. Jest więc to firma o ugruntowanej pozycji na rynku. Więcej informacji na temat działalności tego przedsiębiorstwa można znaleźć na stronie internetowej: http://www.freevolt.pl/.

REKLAMA

Korzystając z usług świadczonych przez firmę FreeVolt każdy klient może mieć pewność, że zostanie umożliwione dokonanie zakupu odpowiedniego systemu elektrowni słonecznej zarówno od jej zaprojektowania, jak i do momentu jej ostatecznego montażu przy jednoczesnym wykonaniu wyłącznie jednego kroku w tym kierunku. Powoduje to zaoszczędzenie dużej ilości nie tylko czasu, ale przede wszystkim pieniędzy. Inną ciekawą informacją jest to, że przedsiębiorstwo FreeVolt, jako jedyne na rynku doprowadziło do opatentowania najbardziej wydajnych modułów fotowoltaicznych, które noszą nazwę modułów PV Graf Jeżeli chodzi o kwestię  modułów PV Graf opatentowanych przez przedsiębiorstwo FreeVolt to należy zaznaczyć, iż nie są to nie tylko moduły, które charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną, ale przede wszystkim są to moduły, które przystępną ceną dla wszystkich zainteresowanych klientów. Należy również zaznaczyć, iż moduły fotowoltaiczne PV Graf opatentowane wyłącznie przez FreeVolt charakteryzują się również tym, że są one w obecnych czasach jednymi z najbardziej popularnych modułów dostępnych na rynku.

Oferta firmy FreeVolt.pl

Jeżeli chodzi o kwestię ofertę firmy FreeVolt.pl to należy przede wszystkim wymienić:

  • moduły technologii PV Graf
  • moduły fotowoltaiczne
  • inwertery Fronius
  • system monitoringu Fronius
  • stacje ładowania samochodów
  • lampy solarne
  • magazynowanie energii
  • smart home

Moduły technologii PV Graf jak już powyżej zostało wspomniane są one zaliczane w obecnej chwili do jednych z najpopularniejszych na rynku. Omawiając e moduły należy wspomnieć o tym, że stanowią one duży przełom w samej architekturze, jak również w produkcji modułów fotowoltaicznych. Oprócz tego charakteryzują się one specyficzną, a zarazem bardzo nowoczesną technologią, która odznacza się przezroczystymi matrycami ogniw grafenowych, a co za tym idzie – ma bardzo dużo zalet. Technologia ta służy również przede wszystkim wyeliminowaniu ograniczeń, które wynikają w szczególności z architektury opierającej się na aktualnie dostępnych standardowych modułów, jak również na standardowych ogniwach fotowoltaicznych będących zbudowanych na zasadzie architektury nazywającej się „bus bar”.

Moduły fotowoltaiczne charakteryzują się przede wszystkim tym, że wyznaczają całkowicie nowe standardy na całym globalnym rynku. Dzieje się tak, ponieważ dzięki nim następuje całkowity zautomatyzowany system produkcji, jak również dzięki nim następuje swoiste przełamanie ograniczenia technologii zwanej „bus bar”. Należy również zaznaczyć z całą stanowczością, iż jest to rozwiązanie innowacyjne, które zmieniło zastosowania technologiczne w skali całego świata. Dzieje się tak, ponieważ zastosowanie tego rozwiązania może być ujęte nie tylko w znaczeniu mieszkaniowym, ale przede wszystkim w znaczeniu komercyjnym, a więc praktycznie wszędzie, gdzie tylko będzie taka potrzeba. W zakresie tym nie ma bowiem żadnych ograniczeń. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania istnieje możliwość zaoszczędzenia energii zarówno w gospodarstwach domowych, jak i dużych przedsiębiorstwach.

Inwertery Fronius charakteryzują się tym, że znane są z wysokiej jakości swojego prosperowania, jak również odpowiedniej funkcji monitorowania. Urządzenia te zyskały dużą popularność na całym świecie, ale szczególny prym wiodą Stany Zjednoczone. Urządzenia te swój początek miały dwa lata temu i w zawracającym tempie zyskały niesamowicie dużą popularność, a osób zainteresowanych inwerterami Fronius z roku na rok ilość stale rośnie. Należy również zaznaczyć, iż urządzenia, jakimi są inwertery Fronius są marką pierwszego wyboru odnoszących się w instalacjach fotowoltaicznych. Zarówno, jeżeli chodzi o kwestię ich przeznaczenia w odniesieniu do gospodarstw domowych, jak również, jeżeli chodzi o kwestię w odniesieniu do działań komercyjnych, jakimi są przedsiębiorstwa.

System monitoringu Fronius jest z kolei innowacyjnym rozwiązaniem, które opiera swoje funkcjonowanie na dostarczaniu usług wyłącznie na najwyższym poziomie. Należy również wspomnieć o tym, że monitoring ten pozwala przede wszystkim na śledzenie produkcji fotowoltaicznej, jak również bezpiecznego i odpowiedniego przechowywania danych związanych z tym działaniem. Kolejną kwestią, która jest niezwykle istotna to jest to, że system monitoringu Fronius jest dostępny na różnych urządzeniach, do których należy zaliczyć przede wszystkim: IPhone, Apple, Watch, IPad, jak również smartfonach oraz tabletach.

Jeżeli chodzi o kwestię stacji ładowania samochodów to główną ich cechą charakterystyczną jest to, że stacje te są w pełni dostosowane do ładowania samochodów elektrycznych. A wszystko to za sprawą wysokiej mocy ładowania samochodów elektrycznych, które posiadają w swoim wyposażeniu bardzo zaawansowane funkcje, jeżeli chodzi o kwestie technologiczne. Kolejną kwestią w odniesieniu do stacji ładowania samochodów jest to, że można z nich korzystać nawet w sytuacjach, gdy będą panować bardzo utrudnione warunki atmosferyczne. Dzieje się tak, ponieważ zostały ode opracowane w taki sposób, aby móc korzystać z nich w bezpieczny sposób w każdym potrzebnym momencie. Stacja ładowania pojazdów elektrycznych wykazuje również inną bardzo istotną cechę, a mianowicie jest niezwykle wydajna. Należy także zaznaczyć, iż urządzenie to zużywa wyłącznie do 3W energii, a więc jest to równoznaczne z tym, że ilość ta stanowi ponad połowę mniej niż urządzenia, które mają do zaoferowania firmy konkurencyjne dostępne na rynku.

Lampy solarne są kolejnym urządzeniem oferowanym przez przedsiębiorstwo FreeVolt. Lampy te charakteryzują się tym, że niezwykle wydajne, ale zarazem tanie oraz bezpieczne dla całego środowiska. Trzeba również zaakcentować fakt, że lampy solarne oferowane przez firmę FreeVolt zostały tak skonstruowane, że można z nich zacząć korzystać od razu po ich nabyciu, a ich działanie odbywa się w sposób bezobsługowy.

Magazynowanie energii jest kolejna usługą oferowaną przez firmę FreeVolt. A mianowicie usługa ta polega przede wszystkim na oszczędzaniu energii za pośrednictwem modułów fotowoltaicznych. Istotną kwestią jest w szczególności to, że z magazynowania energii można korzystać w każdym czasie. Zarówno wtedy, gdy następuje utrata zasilania, jak również wtedy, gdy następuje gwałtowny wzrost energii. Dzięki zastosowaniu magazynowania energii istnieje możliwość całkowitej niezależności od zasilania, które wywodzi się z sieci stacjonarnej.

Z kolei, jeżeli chodzi o kwestię smart home to charakteryzuje się ona tym, że za pomocą inteligentnej technologii można sterować domem za pomocą kliknięcia w telefon, bądź tablet.

Konserwacja

Firma FreeVolt zajmuje się również konserwacją, do której należy zaliczyć przede wszystkim takie usługi jak: czyszczenie modułów fotowoltaicznych, wymiana modułów fotowoltaicznych, przeglądy modułów fotowoltaicznych, jak również monitoring systemów fotowoltaicznych. Czyszczenie modułów fotowoltaicznych jest niezbędnym zabiegiem, aby działały one w sposób odpowiednie i służyły przez długi czas. Z kolei, jeżeli zdarzy się sytuacja, że jakiś moduł ulegnie uszkodzeniu to bez problemu zostanie on wymieniony na całkowicie nowy bez potrzeby ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z tym działaniem. Należy również pamiętać, że moduły fotowoltaiczne powinny być poddawane co jakiś czas przeglądom, dlatego też firma FreeVolt bez żadnych przeszkód takiego przeglądu w razie potrzeby dokona.

/Artykył sponsorowany/

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 7 października 2020 10:16
`