Ilona Bujalska powalczy o fotel burmistrza Jedliny-Zdroju

7 lutego 2024 08:04. Ilona Bujalska powalczy o fotel burmistrza Jedliny-Zdroju

Mieszkanka Kamieńska ogłosiła start w wyborach samorządowych i walkę o fotel burmistrza Jedliny-Zdroju. Ilona Bujalska wystartuje z listy KWW Jedlina to my – mieszkańcy.

W najbliższych dniach i tygodniach opowiem Państwu o naszych postulatach wyborczych – zapowiada w mediach społecznościowych.

Ilona Bujalska to rodowita Jedlinianka. Ukończyła I liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w Wałbrzychu. To absolwentka Stosunków Międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego.

REKLAMA

Doświadczenie w pracy w samorządzie zdobywała w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Pracowała także we wrocławskich agencjach reklamowych. Wróciła jednak do Jedliny-Zdroju. Była między innymi dyrektorem biur poselskich Platformy Obywatelskiego w powiecie wałbrzyskim, dzierżoniowskim i świdnickim.

Po kilku latach wróciła do samorządu. Od ośmiu lat jest dyrektorem Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Starych Bogaczowicach. Zdobyte doświadczenie wykorzystuje w pracy na rzecz mieszkańców Jedliny-Zdroju. Dwa lata temu założyła stowarzyszenie „Jedlińska werwa”, którego jest prezeską.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 7 lutego 2024 08:04
`