I Forum Położnicze „Mama&Niemowlę” w Bolesławcu

25 października 2022 16:03. Plakat I Forum Położnicze Mama&Niemowlę
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


I Forum Położnicze „Mama&Niemowlę” w Bolesławcu, które odbędzie się 27.10.2022 r. Udział jest bezpłatny wyłączając jedne z warsztatów. Trendy współczesnego świata niosą za sobą nowe wyzwania nie tylko młodym rodzicom, ale także specjalistom pracującym przy opiece mam i ich nowonarodzonych pociechach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom 27 października 2022 roku Szpital św. Łukasza w Bolesławcu wraz z Fundacją „Wspierajmy Zdrowie” organizuje I Forum „MAMA&NIEMOWLĘ” w Bolesławcu, podczas którego odbędą się wykłady, warsztaty, targi artykułów dziecięcych, panele dyskusyjne oraz zostanie przygotowany specjalny kącik zabaw dla dzieci.

Mając na uwadze, jak ważną misją jest troska nad ciężarną i niemowlęciem przy wsparciu specjalistów zostanie zorganizowane wydarzenie, nie tylko dla położnych i pielęgniarek, ale i dla samych mam i rodzin, którzy spodziewają się potomstwa lub niedawno zostali rodzicami. Tematem przewodnim spotkania będzie realizacja Standardów Opieki Okołoporodowej i Poporodowej w Polsce, a podczas całego wydarzenia poruszone zostaną przez znakomitych ekspertów i wykładowców najważniejsze tematy, z którymi każdego dnia mierzą się położne i rodzice, także te trudne i niestandardowe.

Oferowany pakiet przygotowanych warsztatów z wykorzystaniem fantomów i innych pomocy szkoleniowych pozwoli położnym i rodzicom na zdobycie w jeden dzień nowej wiedzy lub odświeżenie zapomnianych umiejętności. Każdy zainteresowany może stać się uczestnikiem wyjątkowego i prekursorskiego wydarzenia o zasięgu subregionalnym w województwie.

REKLAMA

Nasza strona internetowa wydarzenia: www.konferencjapoloznicza.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 25 października 2022 16:03
`