Dodano: 4 listopada 2022 09:54

Groził prezydentowi Wałbrzycha. Trafi do psychiatryka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

26-letni Rafał T., który w lipcu tego roku groził prezydentowi Wałbrzycha trafił na obserwację psychiatryczną. Wnioskowała o to dzierżoniowska prokuratura, do której trafiło śledztwo w sprawie zatrzymanego 26 lipca mężczyzny. Do wniosku przychylił się sąd. Obserwacja mężczyzny rozpocząć ma się już w nowym roku. Do tego czasu Rafał T. pozostanie odizolowany w areszcie.

Przypomnijmy, że w lipcu tego roku w mediach społecznościowych pojawiły się wpisy 26-letniego mężczyzny, który w wulgarnych słowach wyrażał się o prezydencie miasta, groził mu w nich pozbawieniem życia. Groźby zostały wzięte bardzo poważne. W Ratuszu wprowadzono dodatkowe  środki bezpieczeństwa, a zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożono na policję.

26 lipca tego roku wałbrzyscy policjanci kryminalni zatrzymali mężczyznę. Decyzją sądu, aresztowany na 2 miesiące. Teraz trafi na obserwację psychiatryczną. Dopiero po jej zakonczeniu będzie wiadomo, czy mężczyźnie zostaną postawione zarzuty, czy trafi na leczenie do zakładu psychiatrycznego.

REKLAMA

Screen facebook.com

Prokuratura Rejonowa w Dzierżoniowie. Fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Zamszyk pisze:

    Przecież on powinien już dawno ;tam; być;Sama ;facjata; mówi sama za wszystko.

  • Radek pisze:

    Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. Tutaj tylko bieda i kłopoty. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych dziedzinach gospodarki. Uczcie się chociaż elementarnych podstaw języka. A nawet dla tych co nie znają języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

  • Zobacz także