Gramy z WOŚP! E-skarbonka Dziennika Wałbrzych. Wrzuć kasę wirtualnie

29 stycznia 2022 21:48. Jurek Owsiak, prezes Fundacji WOŚP. Fot. użyczone / Łukasz Wodzisławski

To jubileuszowy, 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podobnie, jak w ubiegłym roku Dziennik Wałbrzych włącza się aktywnie w tegoroczną kwestę. Po raz kolejny uruchamiamy e-skarbonkę za pomocą, której możecie wesprzeć tegoroczny finał. WOŚP wspieramy od samego początku.

Po pandemicznej przerwie WOŚP wraca z przytupem. W wielu miastach po rocznej przerwie ponownie organizowane są duże wydarzenia. Jeżeli nie będziecie w nich uczestniczyć, a chcecie wesprzeć finał możecie to zrobić za pośrednictwem naszej e-skarbonki!

E-SKARBONKA DZIENNIK WAŁBRZYCH – KLIKNIJ TU!

REKLAMA
  1. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest pod hasłem „Przejrzyj na oczy”.

W tym roku Fundacja WOŚP gra dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Lista potrzebnego sprzętu jest dług.

Oftalmoskopy do badania dna oka, lampy szczelinowe do diagnostyki przedniego odcinka oka, tonometry do pomiaru ciśnienia śródgałkowego, synoptofory do pomiaru kąta zeza, urządzenia OCT do bezinwazyjnej diagnostyki schorzeń siatkówki, czy wyposażenie sal operacyjnych, jak choćby mikroskopy i stoły operacyjne – to urządzenia, które szpitale wskazują najczęściej jako niezbędne do przeprowadzenia sprawnej diagnostyki oraz leczenia małych pacjentów, przebywających na oddziałach okulistycznych. Dodatkowo Fundacja WOŚP planuje zakup angiografu dwupłaszczyznowego – sprzętu wykorzystywanego do leczenia najczęściej występującego nowotworu złośliwego gałki ocznej u dzieci – siatkówczaka. Do leczenia wykorzystywana jest najnowocześniejsza i najbardziej skuteczna metoda, jaką jest chemioterapia dotętnicza – czytamy w oficjalnym komunikacie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 stycznia 2022 21:48
`