Dodano: 22 listopada 2022 07:16

Głuszyca. Wyjechali za granicę do pracy. Do dziś nie odezwali się do bliskich. Policja prosi o pomoc

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dwóch zaginionych mężczyzn szuka policja w Głuszycy. Mundurowi publikują ich dane i proszą o pomoc. Z Kamilem Szczakowskim rodzina po raz ostatni miała kontakt blisko dwa miesiące temu. Z Dariuszem Stefanowiczem bliscy nie mają kontaktu od pół roku. Obaj mieli wyjechać za granicę do pracy.

Gdyby ktoś z Państwa wiedział, gdzie poszukiwani przez funkcjonariuszy mężczyźni mogą przebywać, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Głuszycy pod numerem telefonu 47 87 575 00. Zapewniamy anonimowość – informują policjanci.

38-letni Kamil Szczakowski jakiś czas temu miał wyjechać do Monachium i najprawdopodobniej pracował w Niemczech. Ostatni raz rozmawiał z rodziną z telefonu komórkowego przypadkowej osoby około dwóch miesięcy temu. Od tego czasu, jak informuje policja, nie nawiązał kontaktu z bliskimi. Mężczyzna ma dwa charakterystyczne tatuaże na nodze i ręce. Obecnie może być bezdomny.

REKLAMA

34-letni Dariusz Stefanowicz w ubiegłym roku miał wyjechać do Holandii. Po pewnym czasie przestał kontaktować się z rodziną. To właśnie rok temu doszło do ostatniej rozmowy telefonicznej. Nie wiadomo do jakiej miejscowości mężczyzna wyjechał.

Kamil Szczakowski i Dariusz Stefanowicz

Kamil Szczakowski

Dariusz Stefanowicz

Postaw mi kawę na buycoffee.to

  • Hajz oddaj pisze:

    Narkomanie

  • Ptak Antoni pisze:

    Się dobrze bawią , po co ta panika, szczurki się dobrze bawią.

  • Zobacz także