Dziesiątki wolontariuszy będzie kwestowało w ramach 25 finału WOŚP w Wałbrzychu. Wśród nich prezydent

Tematy: 


Prezydent Roman Szełemej będzie jednym z 225 wolontariuszy, którzy 15 stycznia wyruszą na ulice Wałbrzycha, aby kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w najbliższą niedzielę zagra już 25 raz. Jak podkreśla prezydent, ćwierć wieku to czas, w którym zmieniło się bardzo wiele rzeczy – nie tylko zaplecze sprzętowe szpitali, stale zasilane przez kupiony przez orkiestrę sprzęt, poza jedną najważniejszą rzeczą:

Nie tylko nie zmieniła się, ale nabrała szczególnego znaczenia  idea gromadzenia się wokół szczytnego celu ludzi dobrej woli. Szczególnie w czasach szybkich zmian, nieprzewidywalnych. Ta idea, wierzę w to głęboko, po raz dwudziesty piąty zjednoczy ludzi dobrej woli ponad wszystkimi podziałami – powiedział w rozmowie z Dziennikiem prezydent Roman Szełemej.

REKLAMA

25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rusza w niedzielę 15 stycznia. Orkiestrowe wydarzenia będą się działy od południa  na terenie Starej Kopalni oraz w Galerii Victoria, a na uczestników czekają wyjątkowe atrakcje. Będzie dużo muzyki, pokazy teatru ognia, licytacje i wiele, wiele innych atrakcji. W akcję zaangażowała się policja, straż pożarna, straż miejska, pogotowie i ratownicy medyczni, WOPR, kluby sportowe i organizacje pozarządowe.

Dodano: 9 stycznia 2017 23:14

 • Asdan pisze:

  A Owsiak znowu pojedzie na nowych autach za TO na safari do Afryki zabijac zwierzeta.!

 • PO - ZLO pisze:

  Hmm zamykaja WAMAG – 200 lat tradycji ! i Prezydent – NIC ?!

 • Jola pisze:

  Asdan proponuje Ci założyć nowe opony i zapierdzielać na safarii , a nie zazdrościć .

 • Anonim pisze:

  Owsiak ratuje życie ludzią i doceńcie to bo na pewno czego nie życzę nikomu dopadnie was potrzeba skorzystania z sprzętu kupowanego przez WOŚP!!

 • Pozostałe informacje