Duże zapotrzebowanie na pracowników na Dolnym Śląsku. Na kandydatów czeka około 1400 miejsc pracy

27 października 2021 18:21. The Hut Group Magnice. fot. użyczona / Artykuł sponsorowany
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Aż 1400 osób może znaleźć zatrudnienie w Magnicach koło Wrocławia. Zlokalizowany tam magazyn dystrybucyjny poszukuje pracowników magazynowych. Doświadczenie nie jest wymagane – pracodawca zapewnia nowej kadrze szkolenie wdrożeniowe. Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacyjny, oprócz wynagrodzenia mogą liczyć na dofinansowanie do posiłków na terenie zakładu pracy oraz bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości.

Swoją ofertę firma The Hut Group kieruje zarówno do kandydatów z kilkuletnią praktyką, jak i tych wchodzących dopiero na rynek pracy. Dla młodych jest to więc cenna okazja umożliwiająca zdobycie doświadczenia zawodowego. Osoby zatrudnione na stanowiskach pracowników magazynowych będą odpowiedzialne za obsługę skanera oraz kompletowanie i przygotowywanie zamówień do wysyłki. Wynagrodzenie, jakiego mogą oczekiwać, wynosi nawet do 4020 zł brutto miesięcznie. Kadra ma również możliwość uzyskania bonusu sezonowego o maksymalnej wartości 4000 zł brutto oraz skorzystania z benefitów pozapłacowych.

– W związku z regularnie wzrastającą liczbą zamówień powiększamy zespół The Hut Group. Poszukujemy osób sumiennych, otwartych na rozwój i zainteresowanych nauką nowych umiejętności. Bardzo cenimy inicjatywę i aktywną postawę pracowników. Zależy nam na efektywnej i długofalowej współpracy z zatrudnionym personelem. Aby usprawnić realizację zadań w naszej firmie, wdrażamy nowoczesne systemy konsolidacji zamówień oraz optymalizujemy procesy magazynowe. Działania te ułatwiają pracę zarówno polskiej kadrze, jak i obcokrajowcom, których również chętnie zatrudniamy – mówi Dominika Obutelewicz-Mejor, HR Manager firmy The Hut Group.

REKLAMA

Zakład zlokalizowany w Magnicach znajduje się przy drodze ekspresowej S8, dzięki czemu dojazd do niego jest szybki i wygodny. Pracodawca oferuje bezpłatny transport pracownikom z Bielawy, Wrocławia, Piławy Górnej, Ziębic, Wałbrzycha, Lewina Brzeskiego, Brzegu, Oławy, Oleśnicy, Dzierżoniowa i Strzelina.

– Na lokalnym rynku widzimy obecnie dwie wyraźne tendencje, dotyczące zatrudnienia w sektorze przemysłowym. W branży automotive oraz produkcji AGD obserwujemy wyhamowanie rekrutacji lub wręcz chęć redukowania etatów, deklarowaną przez pracodawców. Z kolei w obszarach związanych z e-commerce zapotrzebowanie na pracowników cały czas pozostaje bardzo wysokie. Nadal jednak każda z branż mierzy się z wyzwaniami, wynikającymi z nieustającego zagrożenia zdrowotnego związanego z pandemią COVID-19. W wielu przypadkach wspólnym mianownikiem tych wyzwań okazuje się niestabilny łańcuch dostaw, a także ograniczona dostępność poszczególnych komponentów na rynku, która wpływa na podaż niektórych produktów elektronicznych. Jednocześnie branża e-commerce notuje zwiększony popyt na artykuły codziennego użytku, takie jak kosmetyki, ubrania, chemia gospodarcza. Dla rynku pracy oznacza to dalszy wzrost zatrudnienia w branżach z tego obszaru, będący pokłosiem zarówno ruchów konsumenckich na całym świecie, jak i nowych inwestycji, przyciąganych do naszego kraju między innymi dzięki doskonałym warunkom logistycznym – mówi Magdalena Oliwa, ekspertka rynku pracy z firmy Manpower, będącej partnerem rekrutacyjnym The Hut Group.

Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu The Hut Group mogą aplikować, wysyłając CV na adres: thg.magnice@manpower.pl. Więcej informacji dostępnych jest pod numerem telefonu: 608 549 247 oraz na stronie https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-specjalne/the-hut-group/.

The Hut Group to globalna firma e-commerce, działająca w segmencie zdrowia i urody. Centrum produkcyjno-logistyczne w Magnicach jest pierwszą inwestycją tej organizacji w Polsce. Nowoczesny magazyn wraz z częścią biurową zajmuje powierzchnię 62 tys. mkw i zatrudnia obecnie około 1000 pracowników.

/Artykuł sponsorowany/

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 27 października 2021 18:21
`