Dolny Śląsk. Całkowicie rozbita Skoda. Groźnie wyglądający wypadek koło miejscowości Stolec

17 maja 2022 14:02. Wypadek w okolicach miejscowości Stolec fot. użyczone / Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło wczoraj około godziny czternastej na drodze wojewódzkiej 385 w okolicach miejscowości Stolec. Osobowa Skoda zderzyła się samochodem dostawczym stojącym na drodze. Wszystko wskazuje na to, że choć warunki były dobre, kierowca osobówki nie zauważył dostawczaka.

Około godziny czternastej policjanci dostali zgłoszenie o wypadku drogowym na drodze W385 w okolicy miejscowości Stolec. Funkcjonariusze ruchu drogowego, którzy dotarli na miejsce najszybciej, zastali samochód Skoda Felicja mocno uszkodzony po zderzeniu z pojazdem Iveco – informuje policja w Ząbkowicach Śląskich.

Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Wczoraj pogoda była bardzo dobra i bardzo dobra była widoczność.

REKLAMA

Mundurowi ustalili, że kierujący samochodem osobowy 51-letni mężczyzna z nieustalonych przyczyn wjechał w zaparkowany przy drodze pojazd Iveco, w którym w czasie zdarzenia nie było osób postronnych – relacjonuje policja.

Kierowca osobówki i pasażerowie, 28-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna trafili do szpitali. Wszyscy uczestnicy wypadku to mieszkańcy powiatu ząbkowickiego.

Wypadek w okolicach miejscowości Stolec fot. użyczone / Komenda Powiatowa Policji w Ząbkowicach Śląskich

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 17 maja 2022 14:02
`